Sociālo reformu biedrība

16/05/2013

Kandidātu saraksti 2013.gada 1.jūnija pašvaldību vēlēšanām – LATGALE

Filed under: Pašvaldību vēlēšanas 2013 — socialasreformas @ 23:12

Ar klikšķi uzvārdam atvērsies anketa, ar klikšķi partijas nosaukumam – atvērsies novada saraksts un programma.

Vieta sarakstā Vārds Uzvārds Dz.gads Darba vieta Amats Novads Saraksts
RĒZEKNE            
1 Viktors Barovskis 1954 Rēzeknes pilsētas dome deputāts Rēzekne Mūsu partija
2 Juris Gaveika 1957 SIA „Rēzeknes celtniecības ražotne Nr.5” valdes loceklis Rēzekne Mūsu partija
3 Jānis Malaks 1972 SIA „Formula JM” valdes loceklis Rēzekne Mūsu partija
4 Jeļena Ivanova 1976 Rēzeknes pirmsskolas izglītības iestāde „Bitīte”- pirmsskolas skolotāja Rēzekne Mūsu partija
5 Aleksandrs Ribakovs 1978 SIA „Poligrāfserviss” ražošanas direktors Rēzekne Mūsu partija
6 Rolands Piļka 1979 RSEZ SIA” Verems” galvenais tehnologs un kvalitātes vadītājs Rēzekne Mūsu partija
7 Roberts Eisaks 1963 Austrumlatgales Profesionālā vidusskola darba drošības inženieris Rēzekne Mūsu partija
8 Alla Orlova 1966 SIA „Alisa” galvenā grāmatvede Rēzekne Mūsu partija
9 Vladislavs Mackevičs 1958 Rēzeknes 4.vidusskola dežurants Rēzekne Mūsu partija
10 Česlavs Gaidis 1989 SIA ”DANA” valdes loceklis Rēzekne Mūsu partija
11 Viktorija Sorokina 1969 SIA „Anvili” valdes priekšsēdētāja Rēzekne Mūsu partija
12 Jāzeps Avdijanovs 1949 pensionārs Rēzekne Mūsu partija
13 Valentīna Černobrova 1986 SIA „TC Lira” pārdevēja Rēzekne Mūsu partija
14 Valentīna Platonova 1974 pašnodarbinātā persona Rēzekne Mūsu partija
15 Juris Miņins 1953 Rēzeknes valsts ģimnāzija ēku un teritorijas uzraugs Rēzekne Mūsu partija
16 Vilis Broks 1966 SIA „Baltiks EAST” ventilācijas iekārtu operators Rēzekne Mūsu partija
     
1 Jeļena Stepule 1975 LVSADA Rēzeknes slimnīcas Arodorganizācija priekšsēdētājas peinākumu izpildītāja Rēzekne Tautas kontrole
2 Andrejs Trokša 1966 SIA “Ef Ei” izpilddirektors Rēzekne Tautas kontrole
3 Oļegs Sologubs 1967 SIA “Rust” sargs Rēzekne Tautas kontrole
4 Svetlana Smule 1979 AS “Rēzeknes autobusu Parks” valdes priekšsēdētāja Rēzekne Tautas kontrole
5 Valērijs Orlovs 1958 AS “Privatbank” kredītu inspektors Rēzekne Tautas kontrole
6 Bernadeta Geikina-Tolstova 1968 Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija direktora vietnieks ārpusklases darbā Rēzekne Tautas kontrole
7 Oļegs Drobiševskis 1969 AS “Rēzeknes autobusu parks” garāžas priekšnieks Rēzekne Tautas kontrole
8 Dmitrijs Vaņšins 1982 SIA “Rus Lat Nafta” DUS pārdevējs Rēzekne Tautas kontrole
9 Ludmila Semjonova 1978 Biedrība “Korijši” valdes locekle Rēzekne Tautas kontrole
10 Nataļja Andrejeva 1966 pašnodarbināta persona Rēzekne Tautas kontrole
11 Vladimirs Ivanovs 1969 SIA “SIA Media Group” valdes priekšsēdētājs Rēzekne Tautas kontrole
     
1 Juris Petkevičs 1973 Rēzeknes pilsētas dome deputāts Rēzekne Vienota Rēzekne
2 Maija Muceniece 1968 AS Citadele banka Rēzeknes filiāles pārvaldniece, Ludzas lifiāles pārvaldnieces p.i. Rēzekne Vienota Rēzekne
3 Igors Lucijanovs 1962 SIA “Alba LTD style=”border: 1px solid #000;”” Valdes priekšsēdētājs Rēzekne Vienota Rēzekne
4 Jānis Jukna 1959 SIA “Rēzeknes slimnīca” ārsts – ķirurgs Rēzekne Vienota Rēzekne
5 Edgars Škinčs 1962 Politiskā partija “Vienota Rēzekne” valdes loceklis Rēzekne Vienota Rēzekne
6 Rolands Duncāns 1969 SIA “Rēzeknes ūdens” tehniskais direktors Rēzekne Vienota Rēzekne
7 Arnolds Drelings 1961 Rēzeknes pilsētas Izglītības pārvalde Izglītības pārvaldes vadītājs Rēzekne Vienota Rēzekne
8 Māra Lagzdiņa 1958 SIA “Rēzeknes veselības aprūpes centrs” ārste Rēzekne Vienota Rēzekne
9 Silvija Mežinska 1967 Rēzeknes Augstskola lektore, metodiķe Rēzekne Vienota Rēzekne
10 Mareks Voronovs 1977 SIA “Veidņi.LV” valdes loceklis Rēzekne Vienota Rēzekne
11 Andrejs Hristaforovs 1983 Rēzeknes pilsētas firma “Elīna” valdes loceklis Rēzekne Vienota Rēzekne
12 Anita Vaivode 1969 Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzija bioloģijas, dabaszinību un ģeogrāfijas skolotāja Rēzekne Vienota Rēzekne
13 Anita Leontjeva 1966 SIA “Lekon” ražošanas daļas un sabiedriskās ēdināšanas daļas vadītāja Rēzekne Vienota Rēzekne
14 Silvija Koļesnika 1968 Rēzeknes speciālā pirmsskolas izglītības iestāde “Rūķītis” pirmsskolas skolotāja Rēzekne Vienota Rēzekne
15 Osvalds Zvejsalnieks 1944 Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola direktors Rēzekne Vienota Rēzekne
16 Ļevs Suhobokovs 1951 SIA “GSK R” valdes loceklis Rēzekne Vienota Rēzekne
     
1 Edgars Šilins 1973 IK “Edgara Šilina juridiskais birojs” Direktors Rēzekne Apvienība Iedzīvotāji
2 Inga Opincāne 1978 SIA “Baulain-R” veikala vadītāja Rēzekne Apvienība Iedzīvotāji
3 Valērijs Ādmidiņš 1967 pensionārs nav Rēzekne Apvienība Iedzīvotāji
4 Jolanta Roslova 1981 Rēzeknes poļu ģimnāzija skolotāja Rēzekne Apvienība Iedzīvotāji
5 Ivo Dembovskis 1983 SIA “Projektēšanas birojs AUSTRUMI” Valdes priekšsēdētājs Rēzekne Apvienība Iedzīvotāji
6 Oskars Bulis 1983 Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests ugunsdzēsējs-glābējs Rēzekne Apvienība Iedzīvotāji
7 Jānis Opencāns 1951 SB BK “Ezerzeme” basketbola treneris Rēzekne Apvienība Iedzīvotāji
8 Raimonds Kauliņš 1978 strādā ārzemēs strādā ārzemēs Rēzekne Apvienība Iedzīvotāji
9 Žanis Peiners 1990 Latvijas Universitāte students Rēzekne Apvienība Iedzīvotāji
10 Nikolajs Ušackis 1964 pensionārs pensionārs Rēzekne Apvienība Iedzīvotāji
11 Alla Baikova 1970 AS “Hanzas Maiznīca” maizes cepēja, mīklu mīcītāja un ieraugu gatavotāja Rēzekne Apvienība Iedzīvotāji
12 Oskars Lustiks 1980 SIA “Baltā Bura” tirdzniecības pārstāvis Rēzekne Apvienība Iedzīvotāji
13 Ilga Vasiļjeva 1985 Latvijas Nedzirdīgo Savienība ESF projekts „Alternatīvie sociālās rehabilitācijas pasākumi nedzirdīgiem Lagales reģionā” projekta moduļu vadītāja. Rēzekne Apvienība Iedzīvotāji
14 Tamāra Brusova 1955 DzKĪS “VIZMA-4” valdes priekšsēdētāja Rēzekne Apvienība Iedzīvotāji
15 Anita Daugule 1984 Fotostudija „Art photo studija” vadītāja Rēzekne Apvienība Iedzīvotāji
16 Mārtiņš Drulis 1982 Atpūtas bāze “Dižkalni” īpašnieks Rēzekne Apvienība Iedzīvotāji
     
1 Edmunds Teirumnieks 1977 Rēzeknes Augstskola rektors Rēzekne Latgales partija, LZS, VL-TB/LNNK, LZP
2 Valdis Stepiņš 1964 SIA Dekom valdes priekšsēdētājs Rēzekne Latgales partija, LZS, VL-TB/LNNK, LZP
3 Inga Drele 1967 Latvijas Republikas Saeima deputāta pallīgs Rēzekne Latgales partija, LZS, VL-TB/LNNK, LZP
4 Vitolds Kudurs 1957 Rēzeknes pilsētas bērnu patversme vadītājs Rēzekne Latgales partija, LZS, VL-TB/LNNK, LZP
5 Artūrs Šķesters 1986 SIA Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs uzņēmējdarbības konsultants Rēzekne Latgales partija, LZS, VL-TB/LNNK, LZP
6 Jāzeps Korsaks 1958 SIA Rēzeknes slimnīca ārsts narkologs Rēzekne Latgales partija, LZS, VL-TB/LNNK, LZP
7 Māris Igavens 1976 Biznesa inkubators “Ideju viesnīca” vadītājs Rēzekne Latgales partija, LZS, VL-TB/LNNK, LZP
8 Guntars Gailis 1976 SIA Kvintesence valdes priekšsēdētājs Rēzekne Latgales partija, LZS, VL-TB/LNNK, LZP
9 Ainārs Mangulsons 1964 SIA “M Systems” valdes priekšsēdētājs Rēzekne Latgales partija, LZS, VL-TB/LNNK, LZP
10 Jānis Mežinskis 1962 Rēzeknes Augstskola lektors Rēzekne Latgales partija, LZS, VL-TB/LNNK, LZP
11 Ilmārs Ostrovskis 1960 SIA Latgales Namu Apsaimniekotājs valdes priekšsēdētājs Rēzekne Latgales partija, LZS, VL-TB/LNNK, LZP
12 Jānis Sadovskis 1963 SIA “Rēzeknes ūdens” transporta ekspluatācijas dienesta vadītājs Rēzekne Latgales partija, LZS, VL-TB/LNNK, LZP
13 Ilga Šuplinska 1970 Rēzeknes Augstskola zinātņu prorektore Rēzekne Latgales partija, LZS, VL-TB/LNNK, LZP
14 Antons Gaisiņš 1957 Rēzekne Latgales partija, LZS, VL-TB/LNNK, LZP
15 Sandra Mežore 1962 J.Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskola direktore Rēzekne Latgales partija, LZS, VL-TB/LNNK, LZP
16 Ineta Lontone 1972 Kolonna Hotel Rēzekne viesnīcas un restorāna vadītāja Rēzekne Latgales partija, LZS, VL-TB/LNNK, LZP
     
1 Vadims Gilis 1965 Latvijas-Krievijas kultūras un ekonomikas sadarbības biedrība „SLAVIJA” Valdes priekšsēdētājs Rēzekne Par dzimto valodu
1 Ernests Jurkāns 1954 Eiropas reģionu attīstības biedrība Latgales pārstāvniecības vadītājs Rēzekne Latgales sirds
2 Antons Ludboržs 1959 SIA LANKORF valdes priekšsēdētājs Rēzekne Latgales sirds
3 Ivans Siņicins 1951 Sia “BŪVTEHSERVISS” direktors Rēzekne Latgales sirds
4 Pēteris Tukišs 1953 SIA būvfirma “Ceļi un tilti” ceļu meistars Rēzekne Latgales sirds
5 Inga Zeltiņa 1973 Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija Skolotāja Rēzekne Latgales sirds
6 Valentīna Lansberga 1951 Latvijas neredzīgo biedrības Rēzeknes TO priekšsēdētāja Rēzekne Latgales sirds
7 Larisa Staškeviča 1948 Pašnodarbināta Rēzekne Latgales sirds
8 Vadims Žuravļovs 1974 SIA “SELENA L” Tehniskais direktors Rēzekne Latgales sirds
9 Kristīne Binduka 1973 Rēzeknes mākslas un dizaina vidusskolas Mākslas skola Vadītāja Rēzekne Latgales sirds
10 Georgijs Tihonovs 1967 SIA “Rēzeknes slimnīca” Neatliekamās medicīniskās palīdzības pacientu uzņemšanas nodaļa vadītājs Rēzekne Latgales sirds
11 Lūcija Andžāne 1958 Pašnodarbināta persona Rēzekne Latgales sirds
12 Sergejs Rutkovskis 1972 Austrumlatgales Profesionālā vidusskola Skolotājs Rēzekne Latgales sirds
13 Vitālijs Krištopovs 1969 SIA “KRIŠTOPS'” Valdes loceklis Rēzekne Latgales sirds
14 Laimonis Māliņš 1958 SIA ”ACTEKS” apsardzes vadītājs Rēzekne Latgales sirds
15 Māris Bērziņš 1987 SIA “Rēzeknes slimnīca” Anestezioloģijas un intensīvās terapijas nodaļa Vecākais tehniķis Rēzekne Latgales sirds
16 Imants Zaharenko 1974 pašnodarbinātais Rēzekne Latgales sirds
     
1 Rihards Melnis 1969 A/S Rēzeknes siltumtīkli izpilddirektors Rēzekne Partija Vienoti Latvijai
2 Gunārs Spradzenko 1965 SIA Rēzeknes ūdens valdes loceklis Rēzekne Partija Vienoti Latvijai
3 Andris Meiers 1973 Baltijas Starptautiskā akadēmija docents Rēzekne Partija Vienoti Latvijai
4 Vija Poikāne 1963 Rēzeknes 5. vidusskola direktore, skolotāja Rēzekne Partija Vienoti Latvijai
5 Karīna Patmalniece 1975 Nav Norādīta Nav Rēzekne Partija Vienoti Latvijai
6 Juris Romaņenko 1985 Biedrība Zaļie nami valdes loceklis Rēzekne Partija Vienoti Latvijai
7 Nikolajs Pušņakovs 1981 SIA MS-IDI valdes priekšsēdētājs, vadītājs Rēzekne Partija Vienoti Latvijai
8 Raimonds Arbidāns 1974 SIA Latgales profesionālās izglītības centrs valdes loceklis Rēzekne Partija Vienoti Latvijai
9 Iveta Graudiņa 1969 Rēzeknes Augstskola Docente Rēzekne Partija Vienoti Latvijai
10 Kristīne Viļuma 1990 Ziedu salons Crystal Rose īpašniece Rēzekne Partija Vienoti Latvijai
11 Inese Muhamberga 1959 Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības Pārvaldes Izglītības atbalsta centrs logopēde Rēzekne Partija Vienoti Latvijai
12 Māris Sinijs 1975 A/S Stora Enso Latvija kokmateriālu pieņēmējs Rēzekne Partija Vienoti Latvijai
13 Vitālijs Asačs 1982 SIA Latgales logs tirdzniecības vadītājs Rēzekne Partija Vienoti Latvijai
14 Oļģerts Stepuļs 1960 SIA Rēzeknes enerģija siltumapgādes tehniķis Rēzekne Partija Vienoti Latvijai
15 Andris Petrovskis 1969 Ludzas novada pašvaldība algotu pagaidu sabiedrisko darbu koordinātors Rēzekne Partija Vienoti Latvijai
16 Anatolijs Jegorčenko 1994 Nav Norādīta nav Rēzekne Partija Vienoti Latvijai
     
1 Vasilijs Smuļs 1945 SIA Rēzeknes autobusu parks valdes loceklis, prokūrists Rēzekne Vienotība
2 Kārlis Valdemiers 1941 pensionārs Rēzekne Vienotība
3 Arnolds Laizāns 1962 SIA “RALL” valdes loceklis Rēzekne Vienotība
4 Roberts Bruzguls 1963 Kārsavas novada sociālā dienesta mobilā brigāde autovadītājs Rēzekne Vienotība
5 Ivars Silkāns 1968 SIA “RPKK” valdes loceklis Rēzekne Vienotība
6 Inga Gerasimova 1982 Nodarbinātības valsts aģentūras Rēzeknes filiāle konsultante EURES jautājumos Rēzekne Vienotība
7 Normunds Zušs 1981 individuālā darba veicējs privāti nodarbināta persona Rēzekne Vienotība
8 Igors Haits 1975 SIA Rēzeknes pilsētas Delta valdes priekšsēdētājs Rēzekne Vienotība
9 Ilze Smirnova 1975 mēbeļu ražotne “Stils” dizainere Rēzekne Vienotība
10 Jānis Bojārs 1975 SIA Saho valdes loceklis Rēzekne Vienotība
11 Vita Kravčenko 1964 Rēzeknes Augstskola arhivāre, lektore Rēzekne Vienotība
12 Edgars Kļaviņš 1965 SIA “Ekstrēmais sports” valdes loceklis Rēzekne Vienotība
13 Ina Kravale 1971 Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija pirmskolas skolotāja Rēzekne Vienotība
14 Edgars Trifanovs 1954 SIA L&T tehniskais darbinieks Rēzekne Vienotība
15 Grigorijs Klimanovs 1940 pensionārs Rēzekne Vienotība
16 Jelena Overina 1960 Rēzeknes Augstskola ārējo sakaru daļas vadītāja Rēzekne Vienotība
     
1 Vjačeslavs Dubovskis 1983 SIA “Mikrolines” Tehniskais direktors Rēzekne Alternative
2 Iļja Klimanovs 1981 SIA ”’DVG GOUP” Valdes loceklis Rēzekne Alternative
3 Renārs Vabals 1984 SIA “Gostauto” Izpilddirektors Rēzekne Alternative
4 Ilga Kolosova 1975 VA/S Hipotēku banka Kredītprogrammu vadītāja-ESF programmu konsultante Rēzekne Alternative
5 Evija Āboliņa 1990 Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa Sekretāre Rēzekne Alternative
6 Igors Pjankovs 1958 SIA “JUVIT R” Valdes loceklis Rēzekne Alternative
7 Ints Šarkovskis 1986 SIA “INNO ROOF” Valdes loceklis Rēzekne Alternative
8 Jurijs Golubevs 1981 SIA “Gostauto” valdes loceklis Rēzekne Alternative
9 Tatjana Volņanko 1980 SIA “Risinājumi ABC” Valdes locekle,vecākais darba aizsardzības speciālists Rēzekne Alternative
10 Aleksandra Vilčiņska 1986 IK “SAKURA” Īpašniece Rēzekne Alternative
11 Natālija Golubeva 1980 Rēzeknes speciālā PII “Zvaniņš” Pirmsskolas skolotāja Rēzekne Alternative
12 Larisa Lastovska 1944 Pensionāre Rēzekne Alternative
13 Viktors Leščinskis 1981 SIA “Selena L” valdes loceklis Rēzekne Alternative
14 Andrejs Ostafijs 1979 SIA “Inter Profit” Valdes loceklis Rēzekne Alternative
15 Sergejs Vinogradovs 1984 SIA “AGD LTD style=”border: 1px solid #000;”” Valdes loceklis Rēzekne Alternative
     
1 Aleksandrs Bartaševičs 1965 Rēzeknes pilsētas dome Domes priekšsēdētājs Rēzekne Saskaņas Centrs
2 Jānis Krišāns 1960 SIA “Rēzeknes veselības aprūpes centrs” Valdes loceklis Rēzekne Saskaņas Centrs
3 Andrejs Rešetņikovs 1946 Rēzeknes pilsētas dome Domes priekšsēdētāja vietnieks Rēzekne Saskaņas Centrs
4 Lidija Ostapceva 1958 Rēzeknes 3. vidusskola direktore Rēzekne Saskaņas Centrs
5 Jaroslavs Ivanovs 1969 Rēzeknes sporta pārvalde sporta bāzes pārzinis Rēzekne Saskaņas Centrs
6 Aleksandrs Sedihs 1961 A/s “Rēzeknes siltumtīkli” tehniskais direktors Rēzekne Saskaņas Centrs
7 Aleksandrs Marčenko 1949 SIA “Vito serviss” valdes priekšsēdētājs Rēzekne Saskaņas Centrs
8 Aleksejs Stecs 1980 Rēzeknes pilsētas dome Attīstības pārvaldes vadītājs Rēzekne Saskaņas Centrs
9 Vilma Kaļiņina 1968 Rēzeknes pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes “Bitīte” vadītāja Rēzekne Saskaņas Centrs
10 Svetlana Deņisova 1961 Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs” Saimniecības nodaļas vadītāja Rēzekne Saskaņas Centrs
11 Aleksandrs Irišins 1970 SIA “MEBIR-S” Valdes loceklis Rēzekne Saskaņas Centrs
12 Jānis Kuprinskis 1956 pensionārs Rēzekne Saskaņas Centrs
13 Ilona Mironova 1973 Rēzeknes pilsētas dome iepirkumu speciāliste Rēzekne Saskaņas Centrs
14 Olga Strode 1974 Rēzeknes pilsētas dome sabiedrisko attiecību speciāliste Rēzekne Saskaņas Centrs
15 Igors Sergejevs 1969 Rēzeknes 2. vidusskola direktors Rēzekne Saskaņas Centrs
16 Vladimirs Bogdanovs 1966 SIA “Apsargs R” komercdirektors Rēzekne Saskaņas Centrs
     
DAUGAVPILS            
1 Igors Maglišs 1966 SIA “LDZ CARGO” Tehniskās daļas vadītājs, Daugavpils reģionalā centra vadītāja vietnieks Daugavpils Daugavpils ATD style=”border: 1px solid #000;”zimšana
2 Jurijs Zaicevs 1987 Biedrība „Dvinskas tautas patriotiskas jaunatnes savienība” Valdes priekšsēdētājs Daugavpils Daugavpils ATD style=”border: 1px solid #000;”zimšana
3 Artemijs Golubevs 1978 SIA “Kosmolats” Tirdzniecības vadītājs Daugavpils Daugavpils ATD style=”border: 1px solid #000;”zimšana
4 Igors Golubevs 1976 Daugavpils novada sporta skola Treneris Daugavpils Daugavpils ATD style=”border: 1px solid #000;”zimšana
5 Valērijs Oščenkovs 1986 SIA Miscelad ORO Valdes loceklis Daugavpils Daugavpils ATD style=”border: 1px solid #000;”zimšana
6 Vladimirs Žavoronkovs 1976 Politiskā partija „DAUGAVPILS ATD style=”border: 1px solid #000;”ZIMŠANA” Valdes priekšsēdētājs Daugavpils Daugavpils ATD style=”border: 1px solid #000;”zimšana
7 Artjoms Pučinskis 1989 Daugavpils Universitāte Senators Daugavpils Daugavpils ATD style=”border: 1px solid #000;”zimšana
8 Vadims Staltmanis 1976 SIA “HOLZ NORD & WEST” Projektu vadītājs Daugavpils Daugavpils ATD style=”border: 1px solid #000;”zimšana
9 Nikolajs Harlamovs 1982 Nodibinājums „KISLOROD” Valdes priekšsēdētājs Daugavpils Daugavpils ATD style=”border: 1px solid #000;”zimšana
10 Jevgeņijs Novajonoks 1975 Politiskā partija “DAUGAVPILS ATD style=”border: 1px solid #000;”ZIMŠANA” Valdes loceklis Daugavpils Daugavpils ATD style=”border: 1px solid #000;”zimšana
11 Žanna Šteinberga 1983 A/S SMP Bank Klientu apkalpošanas specialiste Daugavpils Daugavpils ATD style=”border: 1px solid #000;”zimšana
12 Andrejs Goļicins 1987 Biedrība “Dvinskas tautas patriotiskas jaunātnes savienība” Valdes loceklis Daugavpils Daugavpils ATD style=”border: 1px solid #000;”zimšana
13 Vitālijs Šakalovs 1977 Biedrība “Daugavpils kartinga klubs” Valdes loceklis Daugavpils Daugavpils ATD style=”border: 1px solid #000;”zimšana
14 Sergejs Solovjovs 1962 SIA „Ditton Chain” Brigadieris Daugavpils Daugavpils ATD style=”border: 1px solid #000;”zimšana
15 Valerijs Čurbanovs 1958 Bezdarbnieks Daugavpils Daugavpils ATD style=”border: 1px solid #000;”zimšana
16 Sergejs Kiseļovs 1984 Biedbība „Latgales peldēšanas centrs” Valdes priekšsēdētājs Daugavpils Daugavpils ATD style=”border: 1px solid #000;”zimšana
17 Pāvels Prozors 1960 SIA KU „Omega Holding” Vecākais apsargs Daugavpils Daugavpils ATD style=”border: 1px solid #000;”zimšana
18 Vita Alatija 1978 Bezdarbniece Daugavpils Daugavpils ATD style=”border: 1px solid #000;”zimšana
     
1 Natālija Petrova 1975 AS “Daugavpils Lokomotīvju Remonta Rūpnīca” Valdes priekšsēdētāja Daugavpils Daugavpils-mana pilsēta
2 Valentīns Gradkovskis 1953 AS “Daugavpils Lokomotīvju Remonta Rūpnīca” LDzSA Arodkomitejas priekšsēdētājs Daugavpils Daugavpils-mana pilsēta
3 Vladimirs Kirsanovs 1974 AS “Daugavpils Lokomotīvju Remonta Rūpnīca” Ražošanas direktors Daugavpils Daugavpils-mana pilsēta
4 Pāvels Kostins 1981 SIA “LDz Cargo” Daugavpils kravu termināls Manevru dispečeris Daugavpils Daugavpils-mana pilsēta
5 Ēriks Jerockis 1967 Daugavpils Universitāte Informācijas Tehnoloģiju centra vadītājs Daugavpils Daugavpils-mana pilsēta
6 Žanna Romanovska 1969 SIA “Dianet” Valdes locekle Daugavpils Daugavpils-mana pilsēta
7 Oļģerts Gržibovskis 1976 SIA “Elektromaš” Ražošanas meistars Daugavpils Daugavpils-mana pilsēta
8 Marita Petkuna 1961 Zemgales vidusskola skolotāja Daugavpils Daugavpils-mana pilsēta
9 Ivans Dirmans 1946 SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” Vecākais anesteziologs Daugavpils Daugavpils-mana pilsēta
10 Romualds Jukšinskis 1982 Latgales apgabaltiesas zvērināta notāre G. Rutkovska Juriskonsults Daugavpils Daugavpils-mana pilsēta
11 Jānis Dakša 1955 SIA “Loģistika” Autoceltņa vadītājs Daugavpils Daugavpils-mana pilsēta
12 Česlavs Plisko 1972 Bērnu un Jaunatnes Sporta Skola Fiziskās audzināšanas skolotājs Daugavpils Daugavpils-mana pilsēta
13 Andrejs Puciks 1986 SIA “Remenergo” inženieris Daugavpils Daugavpils-mana pilsēta
14 Anna Šaraņina 1963 SIA “Metalurgs” Vadošais tehnologs Daugavpils Daugavpils-mana pilsēta
15 Igors Širokovs 1978 AS “Daugavpils Lokomotīvju Remonta Rūpnīca” Pārdošanas direktors Daugavpils Daugavpils-mana pilsēta
     
1 Žanna Kulakova 1965 Daugavpils pilsētas dome Domes priekšsēdētāja Daugavpils Mūsu partija, RP
2 Līvija Jankovska 1960 Daugavpils pilsētas dome priekšsēdētāja vietniece Daugavpils Mūsu partija, RP
3 Mečislavs Truskovskis 1976 Daugavpils pilsētas dome deputāts Daugavpils Mūsu partija, RP
4 Ingrīda Gradkovska 1975 Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības Latgales Konsultatīvais centrs vadītāja, konsultante darba tiesisko attiecību un darba aizsardzības jautājumos Daugavpils Mūsu partija, RP
5 Aleksejs Beinars 1948 Pensionārs Daugavpils Mūsu partija, RP
6 Staņislavs Gavars 1961 Valsts Ieņēmumu dienests Nodokļu parādu piedziņas pārvaldes 3. piedziņas daļas vadītāja vietnieks Daugavpils Mūsu partija, RP
7 Tatjana Dobrovoļska 1969 SIA “Daugavpils zobārstniecības poliklīnika” zobārstniecības māsa Daugavpils Mūsu partija, RP
8 Tatjana Balode 1962 I.U. “Verbena” direktore Daugavpils Mūsu partija, RP
9 Irina Sevrjukova 1961 E.Gulbja Laboratorija Daugavpils filiāles vadītāja Daugavpils Mūsu partija, RP
10 Svetlana Gavrilova 1962 Daugavpils pilsētas domes Sociālo lietu pārvalde Vadītāja Daugavpils Mūsu partija, RP
11 Ēriks Lociks 1979 SIA „LDz ritošā sastāva serviss ” inženieris Daugavpils Mūsu partija, RP
12 Oskars Zuģickis 1977 Latgales plānošanas reģiona Eiropas Savienības struktūrfondu informācijas centrs Latgales plānošanas reģiona Eiropas Savienības struktūrfondu informācijas centra speciālists Daugavpils Mūsu partija, RP
13 Dzintars Kalvāns 1969 Iekšlietu ministrija, Valsts robežsardze, Daugavpils pārvalde, Nodrošinājuma dienests Vecākkais speciālists Daugavpils Mūsu partija, RP
14 Nataļja Bernāne 1956 Latvijas Sarkanais Krusts Daugavpils pilsētas komiteja Izpilddirektore Daugavpils Mūsu partija, RP
15 Alla Mačanovska 1962 SIA ” BALTIJAS MODERNS “ Valdes locekle Daugavpils Mūsu partija, RP
16 Jurate Kornutjaka 1978 Daugavpils pilsētas dome Lietu pārvaldniece Daugavpils Mūsu partija, RP
17 Viktors Savčenko 1954 I.U. Viktors Savčenko fotogrāfs Daugavpils Mūsu partija, RP
18 Tatjana Jurāne 1985 Daugavpils pilsētas domes Sociālo lietu pārvalde Personāla lietu pārzine Daugavpils Mūsu partija, RP
     
1 Pēteris Dzalbe 1980 Daugavpils pilsētas dome deputāts Daugavpils ST partija, Tautas kontrole
2 Mihails Kapeļušņikovs 1956 SIA “OLITA PRO” galvenais redaktors Daugavpils ST partija, Tautas kontrole
3 Viktors Friliņš 1974 SIA “WOLVES” valdes loceklis Daugavpils ST partija, Tautas kontrole
4 Vilmārs Skutels 1964 Valsts meža dienesta Dienvidlatgales virsmežniecība virsmežzinis Daugavpils ST partija, Tautas kontrole
5 Andrzej Korolew 1969 Biedrība “Korolew racing” valdes loceklis Daugavpils ST partija, Tautas kontrole
6 Alisa Miškovska 1987 IK “Magic Skates” Daiļslidošanas trenere Daugavpils ST partija, Tautas kontrole
7 Žanna Kavinska 1967 Naujenes bērnu nams struktūrvienības vadītāja Daugavpils ST partija, Tautas kontrole
8 Tatjana Krupeņiča 1983 SIA “LatInterMeh” valdes priekšsēdētāja Daugavpils ST partija, Tautas kontrole
9 Raimonds Iliško 1977 SIA “Legal Advice & Solutions” valdes loceklis Daugavpils ST partija, Tautas kontrole
10 Germans Grigorjevs 1966 IVP Daugavgrīvas cietums Sociālās rehabilitācijas daļas vecākais inspektors Daugavpils ST partija, Tautas kontrole
11 Irina Nazarova 1984 SIA “Armat” izpilddirektore Daugavpils ST partija, Tautas kontrole
12 Pāvels Ragels 1974 SIA “Promo Cash&Carry veikala-bāzes vadītājs Daugavpils ST partija, Tautas kontrole
13 Jānis Skromanis 1987 pašnodarbinātais IT jomā Daugavpils ST partija, Tautas kontrole
14 Sergejs Blaževičs 1974 Autosporta klubs Daugavpils valdes priekšsēdētājs Daugavpils ST partija, Tautas kontrole
15 Nataļja Bordjuga 1981 SIA “Olgass” grāmatvedis Daugavpils ST partija, Tautas kontrole
16 Vladislavs Sardiko 1989 SIA “LDZ Apsardze” inspektors Daugavpils ST partija, Tautas kontrole
17 Annite Petkune 1957 Daugavpils pilsētas izglītības pārvaldes profesionālās, interešu un pieaugušo izglītības nodaļa latviešu valodas pasniedzēja Daugavpils ST partija, Tautas kontrole
18 Pāvels Vilcāns 1990 Daugavpilsts valsts ģimnāzija peldētapmācības skolotājs Daugavpils ST partija, Tautas kontrole
     
1 Jānis Lāčplēsis 1958 Latvijas Republikas Saeima deputāts Daugavpils Latgales partija
2 Boriss Ivanovs 1955 Baltkrievu kultūras centrs direktors Daugavpils Latgales partija
3 Santa Pupiņa 1981 Daugavpils pilsētas domes Pilsētplānošanas un būvniecības departaments jurists Daugavpils Latgales partija
4 Vladislavs Bojarūns 1957 SIA “Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola” lektors Daugavpils Latgales partija
5 Sergejs Karpačovs 1972 SIA “LDZ Ritoša sastāva servis” Lokomotīvju remonta centrs galvenais inženieris Daugavpils Latgales partija
6 Olga Jesse 1982 Biedrībaa “ERFOLG” priekšsēdētāja Daugavpils Latgales partija
7 Aivars Broks 1955 Daugavpils Mūzikas vidusskola direktors Daugavpils Latgales partija
8 Reinis Joksts 1958 VSIA „ Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca” Valdes loceklis Daugavpils Latgales partija
9 Vladimirs Pjankovskis 1955 SIA “VS INVEST” valdes loceklis Daugavpils Latgales partija
10 Tatjana Servute 1966 IK “Vale” īpašniece Daugavpils Latgales partija
11 Valērijs Makarevičs 1951 Daugavpils Universitāte vadošais pētnieks Daugavpils Latgales partija
12 Aleksejs Vasiļjevs 1971 Daugavpils 15.vidusskola ģeogrāfijas skolotājs Daugavpils Latgales partija
13 Mihails Fomins 1954 SIA “Gepards” valdes priekšsēdētājs Daugavpils Latgales partija
14 Māris Cirsis 1958 SIA “Latliga” menedžeris Daugavpils Latgales partija
15 Gunita Vanaga 1990 Daugavpils Universitāte Studentu Padome Priekšsēdētāja Daugavpils Latgales partija
16 Ināra Gromakovska 1962 Pašnodarbināta persona Daugavpils Latgales partija
17 Jevgeņijs Oļenovs 1976 VAS “Latvijas Hipotēku un zemes banka” Daugavpils filiāles aizdevumu daļas vadītājs Daugavpils Latgales partija
18 Eduards Mičuns 1971 SIA “MGD Energo” valdes loceklis Daugavpils Latgales partija
     
1 Vitālijs Rudņevs 1983 SIA “LOKS” Tirdzniecības un tirgzinības menedžeris Daugavpils Par dzimto valodu
2 Vladimirs Nadeždins 1956 Daugavpils pilsētas dome deputāts Daugavpils Par dzimto valodu
3 Anžela Rimvida-Mickeviča 1972 Daugavpils pilsētas dome deputāte Daugavpils Par dzimto valodu
4 Genadijs Peskovs 1960 GĪKS “Dzelzcelnieks” valdes priekšsēdētājs Daugavpils Par dzimto valodu
5 Lidija Tiško 1965 Compensa life Latgales klientu apkalpošanas centra vadītāja Daugavpils Par dzimto valodu
6 Jānis Melders 1957 Daugavpils sporta pārvalde ēkas uzraugs Daugavpils Par dzimto valodu
7 Vasilijs Savčenko 1982 IK “Savčenko” valdes priekšsēdētājs Daugavpils Par dzimto valodu
8 Aleksandrs Popjonoks 1990 RTU students Daugavpils Par dzimto valodu
9 Aleksandrs Valpēters 1963 SIA “Kondors” prezidents Daugavpils Par dzimto valodu
10 Pavels Maigo 1967 LDZ RAJ ekskavatora vadītājs Daugavpils Par dzimto valodu
11 Deniss Žigalovs 1989 skolnieks Daugavpils Par dzimto valodu
12 Aļona Derjabo 1994 SIA “ANK” sekretāre Daugavpils Par dzimto valodu
13 Sergejs Bogdanovs 1980 bezdarbnieks Daugavpils Par dzimto valodu
14 Konstantīns Molodcovs 1950 pensionārs Daugavpils Par dzimto valodu
15 Nataļja Valpētere 1966 mājsaimniece Daugavpils Par dzimto valodu
16 Valērijs Bogačovs 1961 GĪKS “Dzelcelnieks” apsargs Daugavpils Par dzimto valodu
     
1 Sarmīte Ķikuste 1962 VSiA “Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca” Valdes priekšsēdētāja Daugavpils Vienotība
2 Andris Kupšāns 1967 Daugavpils Universitāte Vēstures kadedras docētājs Daugavpils Vienotība
3 Oļegs Hublarovs 1962 Latgales Uroloģijas Centrs Valdes loceklis Daugavpils Vienotība
4 Harijs Petrockis-Petrovskis 1964 Daugavpils Universitāte Pasniedzējs Daugavpils Vienotība
5 Andrejs Kursītis 1956 Daugavpils pilsētas dome Izpilddirektors Daugavpils Vienotība
6 Oļegs Burinskis 1963 Latvijas Atlētisma un Kultūrisma federācija Valdes loceklis Daugavpils Vienotība
7 Iveta Zarāne 1972 Daugavpils krievu vidusskola – licejs Matemātikas skolotāja Daugavpils Vienotība
8 Andris Slesars 1966 Dagavpils Novada dome Jurists Daugavpils Vienotība
9 Mihails Ziziļevs 1973 FC Daugava Futbolists Daugavpils Vienotība
10 Iveta Grebeža 1971 SIA “ProManagment” Prokūriste Daugavpils Vienotība
11 Aļona Raščevska 1973 Atpūtas parks “Silene” Direktors Daugavpils Vienotība
12 Viktors Petrovs 1961 Daugavpils vispārējās un profesionālās izglītības pārvalde IT administrators Daugavpils Vienotība
13 Svetlana Bičkovska 1979 Sia “GMGBowling” Valdes loceklis Daugavpils Vienotība
14 Edgars Dzenis 1986 AS NIDL Tehniskais direktors Daugavpils Vienotība
15 Ēriks Skurjats 1982 Sia “Start Group” Prokūrists Daugavpils Vienotība
     
1 Rita Strode 1955 VSIA Daugavpils teātris valdes locekle Daugavpils Attīstības partija
2 Jānis Dukšinskis 1963 Daugavpils pilsētas dome Daugavpils cietokšņa pārvaldnieks Daugavpils Attīstības partija
3 Inta Vaivode 1967 A/S VCA “OLVI Medicīnas cantrs” Direktore Daugavpils Attīstības partija
4 Oskars Juhnevičs 1976 SIA “DILAR TRANS” Komercdirektors Daugavpils Attīstības partija
5 Andrejs Isakovs 1986 VAS “Latvijas dzelzceļš” Loģistikas speciālists Daugavpils Attīstības partija
6 Vladimirs Afanasjevs 1967 SIA “Akorda” Būvuzraugs Daugavpils Attīstības partija
7 Ruslans Kovaļovs 1975 SIA “KMK AUTO” Valdes loceklis Daugavpils Attīstības partija
8 Anita Franckeviča 1977 SIA “Protams” Valdes locekle Daugavpils Attīstības partija
9 Irina Nikolajenko 1977 SIA “Daugavpils autobusu parks” Finanšu direktore, kvalitātes vadības sistēmas vadītāja Daugavpils Attīstības partija
10 Leonīds Vasiļjevs 1983 PAS “Daugavpils siltumtīkli” Tehniskās drošības inspektors Daugavpils Attīstības partija
11 Jevgeņija Dedele 1960 Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skola Metodiķe Daugavpils Attīstības partija
12 Leongina Ņikiforova 1949 Politiskā organizācija “Attīstības partija” Padomes locekle Daugavpils Attīstības partija
13 Tatjana Kokina 1972 SIA “JUKKLER D” Finanšu direktore Daugavpils Attīstības partija
14 Karīna Juhņeviča 1983 VSAC “Latgale” filiāle “Kalkūni” Sociālā rehabilitācijas sektora vadītāja Daugavpils Attīstības partija
15 Oskars Laurens 1987 Daugavpils pilsētas dome ESF projekts “Algotie pagaidu sabiedriskie darbi pašvaldībās” projekta asistents Daugavpils Attīstības partija
     
1 Jevgeņijs Carevs 1966 SIA radiokompānija “Alise Plus” Valdes loceklis Daugavpils Alternative
2 Vladimirs Borisjonoks 1955 Daugavpils Reģionālā slimnīca Funkcionālās diagnostikas nodaļas vadītājs Daugavpils Alternative
3 Viktors Pučka 1974 SIA “Auto Prieks” Filiāles direktors Daugavpils Alternative
4 Sergejs Karatejevs 1984 SIA “Alise Plus” Izpilddirektors Daugavpils Alternative
5 Valentīna Krumpāne 1957 SIA “Lalla Rukh” Valdes locekle Daugavpils Alternative
6 Valērijs Meļņikovs 1963 SIA “Daugavpils Energoceltnieks” Valdes loceklis Daugavpils Alternative
7 Jūlija Kartofeļina 1974 SIA “LDz infrastruktūra” Tehniķe Daugavpils Alternative
8 Eļanora Deružinska 1961 VAS Latvijas Dzelzceļš, Daugavpils ekspluatācijas iecirknis Vadošā ekonomiste Daugavpils Alternative
9 Vladimirs Pučka 1962 Bērnu un jaunatnes sporta skola Treneris Daugavpils Alternative
10 Igors Burlaks-Burlakovs 1986 SIA “LBB” Valdes loceklis Daugavpils Alternative
11 Viktorija Grancovska 1963 SIA “Batman Reklāma” Administratore Daugavpils Alternative
12 Oksana Jeļina 1971 Bezdarbniece Bezdarbniece Daugavpils Alternative
13 Pēteris Ozerskis 1947 Pensionārs Daugavpils Alternative
14 Nataļja Golubeva 1972 Daugavpils logopēdiskā internātpamatskola-attīstības centrs Matemātikas un internāta skolotāja Daugavpils Alternative
15 Viktorija Kaca 1968 Daugavpils 13. vidusskola Skolotāja Daugavpils Alternative
16 Nikolajs Jermolajevs 1958 SIA “Latgales ceļdaris” Ceļu strādnieks Daugavpils Alternative
17 Viktors Voskāns 1966 Pašnodarbināta persona Daugavpils Alternative
18 Olga Tajevska 1984 SIA “Jakubini” Administratore Daugavpils Alternative
     
1 Dmitrijs Rodionovs 1980 Latvijas Republikas 11.Saeima Saeimas deputāts Daugavpils Saskaņas Centrs
2 Benita Siliņa 1960 Daugavpils pilsētas domes Sociālo lietu pārvalde Vadītājas vietniece Daugavpils Saskaņas Centrs
3 Aleksejs Nikolajevs 1972 Daugavpils pilsētas dome Īpašumu reģistrācijas un zemes nodaļas vadītājs Daugavpils Saskaņas Centrs
4 Anatolijs Gržibovskis 1968 Daugavpils 15.vidusskola Direktors Daugavpils Saskaņas Centrs
5 Osvalds Kundziņš 1961 SIA “Alenta Group” Direktors Daugavpils Saskaņas Centrs
6 Vjačeslavs Sauļevičs 1968 SIA “Antares Latgale” Noliktavas pārzinis Daugavpils Saskaņas Centrs
7 Nikolajs Ignatjevs 1968 SIA ” Niaps” Valdes loceklis Daugavpils Saskaņas Centrs
8 Oļegs Gauks 1972 SIA “Vikingi” Valdes loceklis Daugavpils Saskaņas Centrs
9 Viktors Viļums 1955 J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskola Skolotājs Daugavpils Saskaņas Centrs
10 Aleksandrs Samarins 1984 SIA “Dinaburg Media Group” Valdes loceklis Daugavpils Saskaņas Centrs
11 Nataļja Kožanova 1970 Daugavpils Centra vidusskola Krievu valodas un literatūras skolotāja Daugavpils Saskaņas Centrs
12 Ļubova Bite 1962 SIA “Daugavpils ūdens” Biotehnoloģe Daugavpils Saskaņas Centrs
13 Irina Gareviča-Jureviča 1972 SIA “Labiekārtošana-D” Uzņēmuma iecirkņu vadītājs Daugavpils Saskaņas Centrs
14 Igors Sverdlovs 1956 SIA “Magnas” Valdes loceklis Daugavpils Saskaņas Centrs
15 Aleksandrs Barbakadze 1963 Intelektuālo spēļu klubs “Erudīts” Prezidents Daugavpils Saskaņas Centrs
16 Valentīna Smertjeva 1956 Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde “Marka Rotko Mākslas centrs” Izstāžu un ekspozīciju kurators Daugavpils Saskaņas Centrs
17 Pāvels Rjazancevs 1988 SIA “Latvijas dzelzceļš”, Ritošā sastāva serviss, Lokomotīvju remonta centrs Brigadieris Daugavpils Saskaņas Centrs
     
1 Ludmila Smikova 1958 Bērnu un jauniešu centrs “Jaunība” Direktora vietniece Daugavpils ZZS
2 Ināra Ostrovska 1955 Daugavpils Celtnieku profesionālā vidusskola Direktore Daugavpils ZZS
3 Anastasija Bēķe 1983 BTA Insurance Company SE Klientu darījuma centra “Daugavpils” vadītāja Daugavpils ZZS
4 Einārs Jurkevičs 1988 Doktorants Daugavpils ZZS
5 Sergejs Kursītis 1972 Daugavpils bērnu un jaunatnes sporta skola Treneris Daugavpils ZZS
6 Rita Gorbunova 1961 Daugavpils Centra vidusskola Latviešu valodas skolotāja Daugavpils ZZS
7 Svetlana Luferčika 1973 Sieviešu sporta klubs “Sparta” Vadītāja Daugavpils ZZS
8 Irina Samule 1961 Daugavpils pensionāru sociālās apkalpošanas teritoriālais centrs Saimniecības vadītāja Daugavpils ZZS
9 Jekaterīna Medvedeva 1963 Dārzkopības kooperatīvā sabiedrība “KROKUSS-RD” Valdes priekšsēdētāja Daugavpils ZZS
10 Vladimirs Pupels 1979 Daugavpils Valsts tehnikums Sporta organizators Daugavpils ZZS
11 Arturs Makņa 1983 SIA “RB Investments” Jekaterinburgas pārstāvniecības vadītājs Daugavpils ZZS
12 Jurijs Kokins 1958 Izdienas pensija Daugavpils ZZS
13 Andris Dudels 1963 Valsts policija Iecirkņa inspektors Daugavpils ZZS
14 Andrejs Jeršovs 1966 Doktorants Daugavpils ZZS
15 Karīna Lisovska 1982 SIA “Aurora Baltika” Ceha priekšnieka vietniece Daugavpils ZZS
     
AGLONAS novads            
1 Andrejs Stremjanovs 1984 SIA SPERO SK Valdes loceklis Aglonas novads Aglonas novada saraksts
2 Visvaldis Kursītis 1953 s. “Spārni” vadītājs Aglonas novads Aglonas novada saraksts
3 Ivars Livdāns 1986 IK “Detild” īpašnieks Aglonas novads Aglonas novada saraksts
4 Silvija Kotāne 1965 VALSTS MEŽA DIENESTS SĒLIJAS VIRSMEŽNIECĪBA vecākā inspektore juridiskajos jautājumos Aglonas novads Aglonas novada saraksts
5 Pāvels Aglonietis 1976 SIA “SPERO SK” autovadītājs Aglonas novads Aglonas novada saraksts
6 Jānis Madelāns 1976 Lauku atbalsta dienests ES tiešo maksājumu daļas referents Aglonas novads Aglonas novada saraksts
7 Andris Joksts 1985 ZS Meistars A Saimnieks Aglonas novads Aglonas novada saraksts
8 Vitolds Livdāns 1967 SIA SPERO SK Arborists Aglonas novads Aglonas novada saraksts
9 Francis Valainis 1985 SIA SPERO SK Arborists Aglonas novads Aglonas novada saraksts
10 Pēteris Kampāns 1976 Višķu pagasta pārvalde Višķu estrādes pārziņis Aglonas novads Aglonas novada saraksts
     
1 Arturs Gražulis 1967 Individuālā darba veicējs Aglonas novads Attīstība kopsolī
2 Elizabete Viļuma 1979 Latvijas Universitātes P.Stradiņa medicīnas koledžas ,, Māszinību,, studiju programmas 3. kursa studente Aglonas novads Attīstība kopsolī
3 Jānis Rutka 1964 Aglonas novada dome IT speciālists Aglonas novads Attīstība kopsolī
4 Vadims Krimans 1962 SIA “Līvānu slimnīca” valdes loceklis Aglonas novads Attīstība kopsolī
5 Staņislavs Bernāns 1955 Lattelecom SIA vadošais klientu līniju montieris Aglonas novads Attīstība kopsolī
6 Arnis Kalinkevičs 1970 SIA ,,SOL LATVIA,, Reģiona vadītājs Aglonas novads Attīstība kopsolī
7 Inga Gribuška 1987 Aglonas bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas centrs ,, Strops,, audzinātāja un interešu pulciņu vadītāja Aglonas novads Attīstība kopsolī
8 Andris Malahovskis 1977 SIA “AM servisi” Valdes priekšsēdētājs Aglonas novads Attīstība kopsolī
9 Roberts Kalinkevičs 1995 Aglonas vidusskola skolēns Aglonas novads Attīstība kopsolī
10 Artūrs Muižnieks 1962 Bezdarbnieks Aglonas novads Attīstība kopsolī
11 Ināra Špela 1961 Daugavpils pilsētas 29. pirmsskolas izglītības iestāde Pirmsskolas skolotāja Aglonas novads Attīstība kopsolī
12 Mihalīna Cakule 1946 pensionāre Aglonas novads Attīstība kopsolī
     
1 Juris Butēvics 1960 SIA “AJGravels” valdes loceklis Aglonas novads Grāveru pagasta saraksts
2 Elfa Islamgarajeva 1969 Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandra (Kudrjašova) Grāveru pamatskola direktore Aglonas novads Grāveru pagasta saraksts
3 Sandra Lune 1962 Rušonas pamatskolas skolotāja skolotāja Aglonas novads Grāveru pagasta saraksts
4 Valentīna Vasiļjeva 1953 Z/S “Turaidas” īpašniece Aglonas novads Grāveru pagasta saraksts
5 Jekaterina Vasiļjeva 1987 Aglonas jauniešu un bērnu brīvā laika pavadīšanas centrs “STROPS” sociālais darbinieks Aglonas novads Grāveru pagasta saraksts
6 Sergejs Lukašonoks 1974 Z/S “Tauriņi” īpašnieks Aglonas novads Grāveru pagasta saraksts
7 Sergejs Kormiļcevs 1965 SIA “AJGravels” šoferis Aglonas novads Grāveru pagasta saraksts
8 Aleksandrs Dorofejevs 1969 Z/S “Akmeņgravas” īpašnieks Aglonas novads Grāveru pagasta saraksts
9 Lidija Mickeviča 1966 SIA “Antaris” pārdevēja Aglonas novads Grāveru pagasta saraksts
10 Eduards Bolužs 1973 Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandra (Kudrjašova) Grāveru pamatskola palīgstrādnieks Aglonas novads Grāveru pagasta saraksts
11 Lūcija Kupše 1933 pensionāre Aglonas novads Grāveru pagasta saraksts
12 Evalts Stopulis 1957 bezdarbnieks Aglonas novads Grāveru pagasta saraksts
     
1 Igors Reščenko 1961 Aglonas novada dome domes priekšsēdētājs Aglonas novads Kastuļinas pagasta saraksts
2 Andris Ruduks 1963 Valsts sociālās aprūpes centra „Latgale’’ filiāle “Krastiņi” vadītājs Aglonas novads Kastuļinas pagasta saraksts
3 Natālija Jaseviča 1988 bezdarbniece Aglonas novads Kastuļinas pagasta saraksts
4 Inta Repeļe 1979 Valsts sociālās aprūpes centrs “Latgale” filiāle “Krastiņi” Sociālais rehabilitētājs Aglonas novads Kastuļinas pagasta saraksts
5 Juris Murāns 1978 Z/S Ezerkalni, Īpašnieks Aglonas novads Kastuļinas pagasta saraksts
6 Irina Artjomova 1972 Aglonas novada Priežmalas FAP vadītāja Aglonas novads Kastuļinas pagasta saraksts
7 Artūrs Murāns 1987 Valsts sociālās aprūpes centra „Latgale’’ filiāle “Krastiņi” kurinātājs Aglonas novads Kastuļinas pagasta saraksts
8 Žanna Karpova 1980 z/s “Sapnis” pārdevēja Aglonas novads Kastuļinas pagasta saraksts
9 Georgijs Gorbunovs 1955 Z/s “Ostrova” īpašnieks Aglonas novads Kastuļinas pagasta saraksts
10 Velta Mežiniece 1977 Valsts sociālās aprūpes centrs “Latgale” filiāle “Krastiņi” sociālā aprūpētāja Aglonas novads Kastuļinas pagasta saraksts
11 Ausma Saratova 1958 Aglonas novada, Kastuļinas pagasta pārvaldes bibliotēka vadītāja Aglonas novads Kastuļinas pagasta saraksts
     
1 Vija Ancāne 1959 SIA “Cīši gords” Valdes locekle Aglonas novads Latgales partija
2 Aivars Rivars 1962 Viduslatgales profesionālā vidusskola Izglītības darba metodiķis Aglonas novads Latgales partija
3 Feoktists Pušņakovs 1952 Preiļu Valsts ģimnāzija Skolotājs Aglonas novads Latgales partija
4 Uldis Koņečnijs 1967 Lauku atbalsta dienests Dienvidlatgales reģionālās lauksaimniecības pārvaldes vadītājs Aglonas novads Latgales partija
5 Aleksandrs Bogdanovs 1969 Izdienas pensionārs Aglonas novads Latgales partija
6 Intars Mežinieks 1983 Preiļu pamatskola Mūzikas skolotājs Aglonas novads Latgales partija
7 Rimma Romanova 1965 Z/s “Pakalni” Īpašniece Aglonas novads Latgales partija
8 Sarmīte Kampāne 1966 Viduslatgales profesionālā vidusskola Skolotāja Aglonas novads Latgales partija
9 Antons Beķis 1949 Aglonas novada dome Domes priekšsēdētāja vietnieks Aglonas novads Latgales partija
10 Oskars Joksts 1961 Z/s “Oskars” Īpašnieks Aglonas novads Latgales partija
     
1 Helēna Streiķe 1948 Aglonas internātvidusskola skolotāja Aglonas novads Novads-mūsu atbildība
2 Didzis Vanags 1964 Aglonas internātvidusskola direktors Aglonas novads Novads-mūsu atbildība
3 Osvalds Šatilovs 1960 LR Iekšlietu ministrijas atvaļinātais pulkvedižleitnants Izdienas pensionārs Aglonas novads Novads-mūsu atbildība
4 Marita Jokste 1986 Pašnodarbinātā Apģērbu dizainere Aglonas novads Novads-mūsu atbildība
5 Arvīds Želvis 1987 Rēzeknes augstskola, inženieru fakultāte Students Aglonas novads Novads-mūsu atbildība
6 Voldemārs Valainis 1962 Dienvidlatgales Virsmežniecības Krāslavas nodaļas mežzinis Aglonas novads Novads-mūsu atbildība
7 Elita Strode 1966 PVD Ziemeļlatgales pārvalde Pārtikas inspektore Aglonas novads Novads-mūsu atbildība
8 Elvīra Nikolajenko 1964 Aglonas internātvidusskola Sociālais pedagogs Aglonas novads Novads-mūsu atbildība
9 Anita Valaine 1972 Bezdarbniece Aglonas novads Novads-mūsu atbildība
10 Marija Lukjanoviča 1976 Aglonas vidusskola skolotāja Aglonas novads Novads-mūsu atbildība
11 Aleksandrs Dimpers 1962 Aglonas novads Elektromontieris Aglonas novads Novads-mūsu atbildība
12 Līga Kurcenbauma 1969 Bezdarbniece Aglonas novads Novads-mūsu atbildība
     
1 Lolita Solima 1967 Šķeltovas pamatskola Direktora vietniece Aglonas novads Saskaņas Centrs
2 Vadims Skorodihins 1981 Bezdarbnieks Aglonas novads Saskaņas Centrs
3 Ilona Jegorova 1964 Frizieru salons “Konstance” Īpašniece Aglonas novads Saskaņas Centrs
4 Olga Norovska 1970 Latgales Reģiona centra Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests Medmāsa Aglonas novads Saskaņas Centrs
5 Zoja Taraseviča 1965 Bezdarbniece Aglonas novads Saskaņas Centrs
7 Nikolajs Platonovs 1965 Zemnieku saimniecība “Ziemeļi K” Īpašnieks Aglonas novads Saskaņas Centrs
1 Andris Girss 1964 Aglonas novads Veterinārārsts Aglonas novads Šķeltovas pagasta saraksts
2 Silvija Podskočaja 1969 Aglonas novads Lauku attīstības konsultants Aglonas novads Šķeltovas pagasta saraksts
3 Santa Klusa 1991 Aglonas novada Šķeltovas pagasta pārvalde Lietvede Aglonas novads Šķeltovas pagasta saraksts
4 Vladimirs Afanasjevs 1945 Brīvprātīgais sporta organizators Aglonas novads Šķeltovas pagasta saraksts
5 Marija Akermane 1960 Aglonas novada Šķeltovas pagasta pārvalde Sētniece Aglonas novads Šķeltovas pagasta saraksts
6 Astrīda Pašķeviča 1962 SIA ,,Elli V” Pārdevēja Aglonas novads Šķeltovas pagasta saraksts
7 Ērika Pačkajeva 1969 AS Latvijas Pasts Motorizētās piegādes pastniece Aglonas novads Šķeltovas pagasta saraksts
8 Anita Podskočija 1986 Aglonas novada dome Attīstības un plānošanas speciālists Aglonas novads Šķeltovas pagasta saraksts
9 Valentīna Miglāne 1961 Bioloģiskā zemnieku saimniecība ,,Ezermalas” Pārvaldniece Aglonas novads Šķeltovas pagasta saraksts
10 Ivars Bivšaks 1966 Aglonas bazilika Strādnieks Aglonas novads Šķeltovas pagasta saraksts
11 Jevgēnijs Ņikiforovs 1975 Aglonas novada Šķeltovas pagasta pārvalde Apkures katlu operators Aglonas novads Šķeltovas pagasta saraksts
12 Raimonds Šaiters 1973 Šķeltovas pagasts Saimnieciskās darbības veicējs Aglonas novads Šķeltovas pagasta saraksts
     
BALTINAVAS novads            
1 Lidija Siliņa 1959 Baltinavas novada dome priekšsēdētāja Baltinavas novads Mēs – Baltinavai
2 Guntars Bartkevičs 1970 z.s. Amatnieki īpašnieks Baltinavas novads Mēs – Baltinavai
3 Vladimirs Bolgarovs 1960 piemājas saimniecība”Sigma” īpašnieks Baltinavas novads Mēs – Baltinavai
4 Ināra Daukste 1958 Baltinavas novada dome daiļdārzniece Baltinavas novads Mēs – Baltinavai
5 Viktors Graudumnieks 1962 izdienas pensionārs Baltinavas novads Mēs – Baltinavai
6 Kaspars Kaņepe 1987 IK “Labrego” pašnodarbinātais Baltinavas novads Mēs – Baltinavai
7 Antra Keiša 1964 Baltinavas novada muzejs vadītāja Baltinavas novads Mēs – Baltinavai
8 Uldis Logins 1987 SIA Pietālava pārdevējs Baltinavas novads Mēs – Baltinavai
9 Imants Slišāns 1963 Baltinavas vidusskola direktors Baltinavas novads Mēs – Baltinavai
10 Sarmīte Tabore 1960 Baltinavas novada dome Attīstības-plānošanas speciāliste Baltinavas novads Mēs – Baltinavai
11 Inta Vilkaste 1967 Baltinavas Kristīgā internātpamatskola direktore Baltinavas novads Mēs – Baltinavai
     
1 Rolands Keišs 1992 Rēzeknes Augstskola Baltinavas novads Jaunieši Baltinavai
2 Artūrs Buklovskis 1985 Pašnodarbinātais Saimniecisko darbu veicējs Baltinavas novads Jaunieši Baltinavai
3 Arnita Gaiduka 1980 Balvu Amatniecības vidusskola Angļu valodas skolotāja Baltinavas novads Jaunieši Baltinavai
4 Guntis Pundurs 1990 bezdarbnieks Baltinavas novads Jaunieši Baltinavai
5 Iveta Ivanova 1993 LLU Baltinavas novads Jaunieši Baltinavai
6 Ilgvars Keišs 1989 Pašnodarbinātais Baltinavas novads Jaunieši Baltinavai
7 Ingrīda Oļipova 1981 bezdarbniece Baltinavas novads Jaunieši Baltinavai
8 Mārtiņš Dārznieks 1992 Rīgas Tehniskā Universitāte Baltinavas novads Jaunieši Baltinavai
     
BALVU novads            
1 Andris Kazinovskis 1959 Balvu novada dome priekšsēdētājs Balvu novads LZS
2 Egons Salmanis 1965 Balvu Mūzikas skola direktors Balvu novads LZS
3 Inta Kaļva 1961 Balvu novada dome izpilddirektore Balvu novads LZS
4 Aivars Kindzuls 1961 Balvu novada dome tautsaimniecības un vides komitejas priekšsēdētājs Balvu novads LZS
5 Līga Kozlovska 1957 IU “Līgas Kozlovskas ģimenes ārsta prakse” vadītāja Balvu novads LZS
6 Aigars Pušpurs 1969 Būvmateriālu veikals “Balvu CMT” tirdzniecības direktors Balvu novads LZS
7 Gunta Raibekaze 1969 Vīksnas pagasta pārvalde pārvaldes vadītāja Balvu novads LZS
8 Iluta Bērziša 1972 Tilžas internātpamatskola direktore Balvu novads LZS
9 Ilona Stepāne 1968 Bērzpils vidusskola direktore Balvu novads LZS
10 Vilnis Dzenis 1966 Tilžas pagasta pārvalde pārvaldes vadītājs Balvu novads LZS
11 Ēriks Eizāns 1971 SIA AUTO KRUĪZS valdes loceklis Balvu novads LZS
12 Jana Komane 1972 Balvu novada pašvaldības “Pansionāts”Balvi”” direktore Balvu novads LZS
13 Andris Ķerāns 1967 Balvu pagasta pārvalde pārvaldes vadītājs Balvu novads LZS
14 Mārtiņš Logins 1994 skolēns Balvu novads LZS
15 Anastasija Gabrāne 1958 Briežuciema pagasta pārvalde pārvaldes vadītāja Balvu novads LZS
16 Vitālijs Kuļšs 1943 pensionārs Balvu novads LZS
17 Lija Bukovska 1969 Kubulu pirmskolas izglītības iestāde “Ieviņa” vadītāja Balvu novads LZS
18 Ludmila Beļikova 1962 Balvu Sporta skola direktore Balvu novads LZS
     
1 Juris Boldāns 1951 SIA “Balvu autotransports” Valdes priekšsēdētājs Balvu novads Par prezidentālu republiku
2 Ruta Cibule 1960 Balvu Centrālā bibliotēka Direktore Balvu novads Par prezidentālu republiku
3 Raimonds Bombāns 1970 Balvu novada pašvaldība Deputāts Balvu novads Par prezidentālu republiku
4 Andris Luksts 1962 SIA “Balvi Holm” Direktora vietnieks Balvu novads Par prezidentālu republiku
5 Dmitrijs Usins 1980 Balvu novada pašvaldības sociālais dienests Sociālais darbinieks Balvu novads Par prezidentālu republiku
6 Andris Bačuks 1987 Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība Ārsts Balvu novads Par prezidentālu republiku
7 Tālis Korlašs 1978 SIA “TAKO SD” Valdes priekšsēdētājs Balvu novads Par prezidentālu republiku
8 Mārīta Berķe 1970 SIA “Mārbe” Valdes locekle Balvu novads Par prezidentālu republiku
9 Jāzeps Ludboržs 1959 Balvu novada pašvaldība Krišjāņu pagasta pārvaldes vadītājs Balvu novads Par prezidentālu republiku
10 Ilmārs Locāns 1968 Pašnodarbinātais Balvu novads Par prezidentālu republiku
11 Eventijs Zelčs 1958 A/S “Balvu maiznieks” Tirgzinis Balvu novads Par prezidentālu republiku
12 Ivars Šmats 1961 Pašnodarbinātais Balvu novads Par prezidentālu republiku
13 Pēteris Voicišs 1966 SIA “Delta 9V” Valdes priekšsēdētājs Balvu novads Par prezidentālu republiku
14 Jānis Cipruss 1972 Z/S “Lapenieki” Īpašnieks Balvu novads Par prezidentālu republiku
15 Juris Ločmelis 1962 Z/S “Ozolsala” Īpašnieks Balvu novads Par prezidentālu republiku
16 Arvita Voiciša 1984 A/S “Citadele Banka” Vecākā klientu apkalpošanas speciāliste Balvu novads Par prezidentālu republiku
17 Ilgvars Šakins 1968 Pašnodarbinātais Balvu novads Par prezidentālu republiku
18 Džeralds Šaicāns 1962 SIA “ZAAO” Konsultants EKO laukuma pārzinis Balvu novads Par prezidentālu republiku
     
1 Sandra Vigule 1974 Balvu novada pašvaldība projektu vadītāja Balvu novads Reformu partija
2 Agris Vancāns 1982 AS “Latvijas autoceļu uzturētājs” Alūksnes ceļu rajons, Gulbenes nodaļa ceļu meistars Balvu novads Reformu partija
3 Rudīte Ziemele 1974 Valsts probācijas dienests Balvu TSV brīvprātīgais starpnieks izlīgumos Balvu novads Reformu partija
4 Tamāra Lielbārde 1956 SIA “Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centrs” lauku attīstības konsultante Balvu novads Reformu partija
5 Ņina Smirnova 1973 Zemnieku saimniecība “Cīruļi” īpašniece Balvu novads Reformu partija
6 Ligita Ozoliņa 1976 SIA “Balvi Flora” biroja administratore Balvu novads Reformu partija
7 Janeks Gagars 1974 SIA “Dolo” kokzāģētavas vadītājs Balvu novads Reformu partija
8 Liena Čipate 1986 Balvu novada pašvaldības Sociālais dienests Krišjāņu pagasta sociālais darbinieks Balvu novads Reformu partija
9 Viktors Kuzma 1960 SIA “Aiva V” būvdarbu vadītājs Balvu novads Reformu partija
10 Vineta Sirmā 1973 AAS BALTA apdrošināšanas speciāliste Balvu novads Reformu partija
11 Iluta Buglova 1974 komisijas veikala “Katrans”vadītāja Balvu novads Reformu partija
12 Gunita Kubaka 1982 SIA “BUTS” pedagogs Balvu novads Reformu partija
     
1 Ināra Ņikuļina 1951 Balvu novada pašvaldība Domes priekšsēdētāja vietniece Balvu novads Latgales partija
2 Ģirts Teilāns 1969 SIA “Diogens audio” direktora vietnieks Balvu novads Latgales partija
3 Jānis Vancāns 1957 Jāņa Vancāna ģimenes ārsta prakse vadītājs Balvu novads Latgales partija
4 Sanita Putniņa 1978 Sabiedrības integrācijas fonds projektu vērtēšanas eksperts Balvu novads Latgales partija
5 Jānis Ikstens 1989 Rugāju novada vidusskola Fizikas skolotājs Balvu novads Latgales partija
6 Valdis Sērmūkšs 1952 Rekrutēšanas un jaunsardzes centra jaunasardzes departamenta 2.novada nodaļa jaunsargu instruktors Balvu novads Latgales partija
7 Maija Laicāne 1963 Balvu kultūras un atpūtas centrs kultūras darba organizators Balvu novads Latgales partija
8 Inta Ozola 1971 Individuālais uzņēmums “inardi” vadītāja Balvu novads Latgales partija
9 Ilgvars Bērziņš 1965 Balvu novada pašvaldība Vīksnas pagasta pārvalde saimniecības pārzinis Balvu novads Latgales partija
10 Jānis Pauliņš 1988 ZS “Jaunmāliņi” īpašnieks Balvu novads Latgales partija
11 Maruta Castrova 1959 Balvu Tālākizglītības un cilvēkrersursu attīstības centrs vadītāja Balvu novads Latgales partija
12 Ivars Saide 1979 SIA “Diogens aidio” projektu vadītājs Balvu novads Latgales partija
13 Kaspars Kubuliņš 1987 IK “Ceļu Projekts” uzņēmuma īpašnieks Balvu novads Latgales partija
14 Ingrīda Krampāne 1960 Daces Ivanovas ģimenes ārsta prakse ārsta palīgs Balvu novads Latgales partija
15 Alla Fjodorova 1963 Briežuciema pamatskola skolotāja Balvu novads Latgales partija
16 Guntars Šults 1976 SIA Eko Fabrika valdes priekšsēdētājs Balvu novads Latgales partija
17 Jānis Piļka 1976 SIA “VIANOKO” valdes priekšsēdētājs Balvu novads Latgales partija
18 Nataļja Andrejeva 1956 ZS “Taures” īpašniece Balvu novads Latgales partija
     
1 Jānis Trupovnieks 1961 Balvu novada pašvaldība deputāts Balvu novads Latvijas Zaļā partija
2 Pēteris Kalniņš 1959 Balvu novada pašvaldība deputāts Balvu novads Latvijas Zaļā partija
3 Sarmīte Cunska 1948 Balvu novada pašvaldība deputāte Balvu novads Latvijas Zaļā partija
4 Arvīds Raciborskis 1967 SIA “Barons R” valdes loceklis Balvu novads Latvijas Zaļā partija
5 Sandra Kindzule 1971 Nodarbinātības Valsts aģentūra Balvu filiāle vadītāja Balvu novads Latvijas Zaļā partija
6 Ivars Zaharāns 1966 SIA “Balvi Flora” valdes loceklis Balvu novads Latvijas Zaļā partija
7 Maijruta Vagule 1958 NVA Balvu filiāle nodarbinātības aģente Balvu novads Latvijas Zaļā partija
8 Iveta Tiltiņa 1963 Balvu novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvalde vadītāja Balvu novads Latvijas Zaļā partija
9 Sandis Meiers 1984 Balvu novada pašvaldības būvvalde būvtehniķis Balvu novads Latvijas Zaļā partija
10 Silvija Zilgme 1954 SIA Ieva-SIL īpašniece Balvu novads Latvijas Zaļā partija
11 Jānis Roginskis 1958 Balvu novada pašvaldības Bērzkalnes pagasta pārvalde pagasta pārvaldnieks Balvu novads Latvijas Zaļā partija
12 Vairis Bukšs 1969 SIA “Aiva V’ valdes priekšsēdētājs Balvu novads Latvijas Zaļā partija
13 Ritvars Komarovskis 1979 SIA Dampadruvas Buki valdes priekšsēdētājs Balvu novads Latvijas Zaļā partija
14 Indra Studente 1961 Balvu rajona Indras Studentes IU Tilžas aptieka īpašnieks Balvu novads Latvijas Zaļā partija
15 Juris Kaņka 1969 Juris Kaņka pašnodarbinātais Balvu novads Latvijas Zaļā partija
16 Vera Petuhova 1960 SIA “Gotika auto” Balvu DUS pārvaldniece Balvu novads Latvijas Zaļā partija
17 Ēriks Apšenieks 1953 SIA “Auto AA” valdes loceklis Balvu novads Latvijas Zaļā partija
18 Sandis Puks 1979 Balvu novada pašvaldība deputāts Balvu novads Latvijas Zaļā partija
     
1 Aija Mežale 1972 SIA ANANASS Izpilddirektore Balvu novads VL-TB/LNNK
2 Dzintars Students 1967 Tilžas vidusskola Mājturības, rasēšanas un informātikas skolotājs Balvu novads VL-TB/LNNK
3 Dairis Krištopanovs 1969 AS Sadales tīkls Meistars Balvu novads VL-TB/LNNK
4 Mairita Rakstiņa 1987 Balvu novada pašvaldība Jauniešu dramatiskā kolektīva vadītāja Balvu novads VL-TB/LNNK
5 Aivars Zaikovskis 1956 IK PANGA Individeuālais komersants Balvu novads VL-TB/LNNK
6 Jāzeps Jermacāns 1961 Balvu novada pašvaldība Briežuciema pagasta šoferis Balvu novads VL-TB/LNNK
7 Aigars Vilciņš 1969 Valsts ieņēmumu dienests Muitas pārvalde Latgales MKP daļa Muitas maiņas vadītājs Balvu novads VL-TB/LNNK
8 Edgars Skučs 1967 VMD Austrumlatgales virsmežniecība Mežzinis Balvu novads VL-TB/LNNK
9 Līga Pennere 1971 SIA LIARPS Valdes locekle Balvu novads VL-TB/LNNK
10 Liene Akmeņkalne 1975 Balvu kultūras un atpūtas centrs Koru un ansambļu vadītāja Balvu novads VL-TB/LNNK
11 Dace Alsiņa 1970 Pārtikas un Veterinārais dienests Inspektors Balvu novads VL-TB/LNNK
12 Ritvars Pužulis 1984 SIA VIDZEMES BŪVNIEKS – SERVISS Būvtehnikis Balvu novads VL-TB/LNNK
13 Inta Sleža 1960 Balvu Mūzikas skola Skolotāja Balvu novads VL-TB/LNNK
14 Inita Mača 1966 AAS Gjensidige Baltic Balvu klientu apkalpošanas centra vadītāja Balvu novads VL-TB/LNNK
15 Jānis Kuļšs 1970 SIA BKL Valdes loceklis Balvu novads VL-TB/LNNK
16 Anita Grāmatiņa 1961 Balvu Sporta skola Trenere Balvu novads VL-TB/LNNK
17 Ingus Zaharāns 1986 Balvu novada pašvaldība Sporta speciālists Balvu novads VL-TB/LNNK
     
1 Valdis Zeltkalns 1950 AS “Balvu enerģija” valdes loceklis Balvu novads Vienotība
2 Jānis Pušpurs 1960 SIA “Žaugupe” Valdes priekšsēdētājs Balvu novads Vienotība
3 Jānis Auziņš 1987 Z/s “Līči” Pārvaldnieks Balvu novads Vienotība
4 Augusts Voika 1947 pensionārs Balvu novads Vienotība
5 Lolita Berne 1972 NMPD VRC Balvu punkts māsa Balvu novads Vienotība
6 Ainārs Supe 1964 IK “Strautēni A” īpašnieks Balvu novads Vienotība
7 Rudīta Krūmiņa 1967 Balvu novada Bāriņtiesa priekšsēdētāja Balvu novads Vienotība
8 Ainārs Laminskis 1966 SIA “Hestija” Valdes loceklis Balvu novads Vienotība
9 Eva Vinogradova 1982 Balvu kultūras un atpūtas centrs Mākslinieks noformētājs Balvu novads Vienotība
10 Guntis Magone 1968 VUGD Daļas komandieris Balvu novads Vienotība
11 Raimonds Zelčs 1971 SIA “Zemesbites” Valdes prriekšsēdētājs Balvu novads Vienotība
12 Viktors Paršinovs 1968 SIA “INVIK” Valdes loceklis Balvu novads Vienotība
13 Valdis Berns 1961 SIA “Žaugupe” Valdes loceklis Balvu novads Vienotība
14 Linda Tokareva 1984 Viduču pamatskola Sporta skolotāja Balvu novads Vienotība
15 Māris Ļubka 1969 Z/s “Upeslīči” pārvaldnieks Balvu novads Vienotība
16 Arnotijs Strods 1961 SIA “Automs” Īpašnieks Balvu novads Vienotība
17 Ineta Štokne 1963 Latvijas Neredzīgo Biedrība Balvu teritoriālās organizācijas projektu koordinatore Balvu novads Vienotība
18 Māris Voicišs 1968 Balvu BUB Valdes priekšsēdētājs Balvu novads Vienotība
     
1 Nomrmunds Dimitrijevs 1960 Balvu novada Dome Izpilddirektora vietnieks Balvu novads Saskaņas Centrs
2 Ivans Baranovs 1962 SIA ”Rezonans” Direktors Balvu novads Saskaņas Centrs
3 Svetlana Pavlovska 1969 Balvu pamatskola Direktores vietniece audzināšanas jomā Balvu novads Saskaņas Centrs
4 Ņina Barsukova 1966 AS ”Balvu Maiznieks” Valdes locekle Balvu novads Saskaņas Centrs
5 Svetlana Aleksejeva 1962 Balvu pamatskola Tehniskais darbinieks Balvu novads Saskaņas Centrs
6 Vasilijs Koguts 1963 ZS Vizbules Īpašnieks Balvu novads Saskaņas Centrs
7 Tatjana Aleksejeva 1961 SIA ”Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” Nodaļas vecākā māsa Balvu novads Saskaņas Centrs
8 Ēriks Ločmelis 1973 Balvu novada pašvaldības policija Priekšnieks Balvu novads Saskaņas Centrs
9 Taisija Smirnova 1947 Pensionāre Balvu novads Saskaņas Centrs
10 Alla Duļko 1975 Bezdarbniece Balvu novads Saskaņas Centrs
11 Vladimirs Ivdra 1955 Bezdarbnieks Balvu novads Saskaņas Centrs
12 Pēteris Stahovskis 1952 Pašnodarbinātā persona Balvu novads Saskaņas Centrs
13 Jevgenija Voroņina 1958 Balvu Tālākizglītības un cilvēkresursu attīstības centrs Tehniskais darbinieks Balvu novads Saskaņas Centrs
14 Žanna Ivanova 1970 Balvu pamatskola Pamatskolas skolotāja Balvu novads Saskaņas Centrs
15 Larisa Klitončika 1959 Biedrība ”Sudraba Pakavi” Valdes priekšsēdētāja Balvu novads Saskaņas Centrs
16 Viktorija Lavrentjeva 1986 Biedrības „Latgales aparātbūves tehnoloģiskais centrs” pārvaldīts Biznesa inkubators ”Ideju viesnīca Balvi” Biroja vadītāja Balvu novads Saskaņas Centrs
17 Natālija Višņevska 1979 SIA ”Rezonans” Grāmatvede Balvu novads Saskaņas Centrs
18 Kristīne Terentjeva 1986 AS ”Balvu Maiznieks” Galvenā grāmatvede Balvu novads Saskaņas Centrs
     
CIBLAS novads            
1 Aivars Rikums 1964 SIA “Dimants AR” valdes loceklis Ciblas novads Likteņdzirnas
2 Viesturs Rancāns 1975 Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests OMT vadītājs Ciblas novads Likteņdzirnas
3 Andris Žeikars 1958 SIA ”Blonti” inženieris Ciblas novads Likteņdzirnas
4 Sandra Soikāne 1967 m. Kociņi, c. Felicianova, Ciblas pag. kurinātāja Ciblas novads Likteņdzirnas
5 Ināra Dovgiallo 1970 Pušmucovas pamatskola mūzikas skolotāja Ciblas novads Likteņdzirnas
6 Andris Mičuļs 1980 Ezersalas speciālā internātskola kurinātājs Ciblas novads Likteņdzirnas
7 Lilija Protasova 1951 zemnieku saimniecība “Tauriņi” mājsaimniece Ciblas novads Likteņdzirnas
8 Dzintra Dzerkale 1986 Rēzeknes tiesu nams, administratīvā rajona tiesa tiesas sēžu sekretāre Ciblas novads Likteņdzirnas
9 Anita Grahoļska 1973 Blontu pirmsskolas izglītības iestāde pirmsskolas skolotāja Ciblas novads Likteņdzirnas
     
1 Sniedze Irbe 1990 Individuāli praktizējoša juriskonsulte juriskonsulte Ciblas novads Saskaņas Centrs
2 Staņislavs Dukulis 1956 SIA “Vels” Lietvedis Ciblas novads Saskaņas Centrs
3 Andris Malahovs 1966 SIA “V-Alans” Valdes loceklis Ciblas novads Saskaņas Centrs
4 Olga Maļavkina 1969 SIA “LIOveta” valdes priekšsēdētāja Ciblas novads Saskaņas Centrs
5 Jolanta Prīdāne 1974 Zvirgzdenes pagasta bibliotēka Bibliotēkas vadītāja Ciblas novads Saskaņas Centrs
6 Ināra Sprudzāne 1967 Ciblas novada pašvaldība Attīstības nodaļas vadītāja Ciblas novads Saskaņas Centrs
7 Pēteris Burbo 1958 Ciblas novada dome metinātājs-mehāniķis Ciblas novads Saskaņas Centrs
8 Voldemārs Īvulis 1948 Pensionārs Ciblas novads Saskaņas Centrs
9 Inta Tarasova 1968 bezdarbniece Ciblas novads Saskaņas Centrs
10 Gaļina Leitāne 1967 SIA “Vagunta” pārdevēja Ciblas novads Saskaņas Centrs
     
1 Renāte Mikaskina 1986 Ciblas vidusskola skolotāja Ciblas novads Savam novadam
2 Aleksejs Ivanovs 1981 SIA “Staupine” valdes loceklis Ciblas novads Savam novadam
3 Ritvars Trons 1989 z/s “Granti” īpašnieks Ciblas novads Savam novadam
4 Ainārs Kopeika 1972 SIA “VELS” tirdzniecības vadītājs Ciblas novads Savam novadam
5 Aigars Mazaļevskis 1976 z/s “Vītoli 2” pārvaldnieks Ciblas novads Savam novadam
6 Imants Sadovskis 1969 izdienas pensionārs Ciblas novads Savam novadam
7 Juris Tumuļkāns 1962 A/S “VIRŠI-A” degvielas uzpildes stacijas operators Ciblas novads Savam novadam
8 Andris Zeļčs 1981 z/s”Kristinki” kravas automašīnas vadītājs Ciblas novads Savam novadam
9 Aldis Kuzņecovs 1978 bezdarbnieks Ciblas novads Savam novadam
     
1 Juris Dombrovskis 1958 Ciblas novada pašvaldība priekšsēdētājs Ciblas novads ZZS, Latgales partija
2 Inese Birska 1966 Nodarbinātības Valsts aģentūra koordinējošais eksperts Ciblas novads ZZS, Latgales partija
3 Alla Ločmele 1956 Pušmucovas pamatskola direktore Ciblas novads ZZS, Latgales partija
4 Gunta Stolere 1973 Blontu pirmsskolas izglītības iestāde vadītāja Ciblas novads ZZS, Latgales partija
5 Valdis Naglis 1961 Ciblas novada pašvaldība vokālā ansambļa pulciņa vadītājs Ciblas novads ZZS, Latgales partija
6 Marina Barkāne 1965 Ciblas novada pašvaldība lauku attīstības speciālists Ciblas novads ZZS, Latgales partija
7 Sarmīte Leščinska 1962 Ciblas vidusskola direktora vietnieks izglītības jautājumos Ciblas novads ZZS, Latgales partija
8 Antons Turlajs 1955 Ciblas novada pašvaldība elektriķis Ciblas novads ZZS, Latgales partija
9 Aldis Tihovskis 1973 Ciblas novada jauniešu centrs jauniešu centra vadītājs Ciblas novads ZZS, Latgales partija
10 Valfrēds Miezītis 1956 Piemājas saimniecība mājsaimnieks Ciblas novads ZZS, Latgales partija
11 Laura Kalvāne 1991 Rēzeknes Augstskola studente Ciblas novads ZZS, Latgales partija
12 Ēriks Astičs 1968 Zemnieku saimniecība “Rasiņas” zemnieks Ciblas novads ZZS, Latgales partija
     
DAGDAS novads            
1 Mārīte Zariņa 1964 Invalīdu brālība “NEMA” Valdes priekšsēdētāja Dagdas novads KDS
2 Nikolajs Kartenko 1962 SIA Dagdas komunālā saimniecība Valdes loceklis Dagdas novads KDS
3 Gelena Radelicka 1962 Konstantinovas Tautas nams Vadītāja Dagdas novads KDS
4 Ilmārs Pabins 1964 Z/S “Rīts” Īpašnieks Dagdas novads KDS
5 Artūrs Zamjatins 1990 Students Dagdas novads KDS
6 Ģertrūde Stepiņa 1944 Pensionāre Dagdas novads KDS
7 Aļģirds Šaļtis 1977 SIA Dagdas komunālā saimniecība Celtnieks Dagdas novads KDS
8 Jeļena Rutka 1962 Pašnodarbināta persona Dagdas novads KDS
9 Sandra Sauka 1987 Studente Dagdas novads KDS
     
1 Viktors Stikuts 1962 Dagdas novada pašvaldība Domes priekšsēdētājs Dagdas novads Latgales partija
2 Andris Badūns 1961 Dagdas novada pašvaldības iestādes „Veselības un sociālo pakalpojumu centrs „Dagda” vadītājs Dagdas novads Latgales partija
3 Olga Golube 1984 Olgas Golubes Ģimenes ārsta prakse Ģimenes ārsts Dagdas novads Latgales partija
4 Aleksandrs Gžibovskis 1959 Ezernieku vidusskola Direktors Dagdas novads Latgales partija
5 Edgars Tjarve 1970 Dagdas novada pašvaldības Svariņu pagasta pārvalde Pārvaldes vadītājs Dagdas novads Latgales partija
6 Aivars Trūlis 1967 Dagdas novada Konstantinovas pagasta pārvalde Pārvaldes vadītājs Dagdas novads Latgales partija
7 Irēna Gžibovska 1957 Dagdas A Aptieka Vadītāja Dagdas novads Latgales partija
8 Larisa Tukiša 1965 Dagdas mūzikas skola Mūzikas skolotāja Dagdas novads Latgales partija
9 Aina Odiņeca 1970 Dagdas novada jauniešu iniciatīvu centrs Vadītāja Dagdas novads Latgales partija
10 Artjoms Gekišs 1988 SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Lauku attīstības konsultants Dagdas novads Latgales partija
11 Aivars Plotka 1987 SIA Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs lauku attīstības konsultants Dagdas novads Latgales partija
12 Sandra Drozdova 1967 Šķaunes pamatskola Pirmskolas skolotāja palīgs Dagdas novads Latgales partija
13 Žanna Ļaha 1967 Brīvā laika pavadīšanas centrs „Upmala” Vadītāja Dagdas novads Latgales partija
14 Ināra Zavadska 1953 Viduslatgales Profesionālā vidusskola Dagdas izglītības programmu īstenošanas vieta Saimniecības pārzine Dagdas novads Latgales partija
15 Andrejs Kolesnikovs 1963 z/s Kairiši Īpašnieks Dagdas novads Latgales partija
16 Ina Žilinska 1969 Ezernieku pirmsskolas izglītības iestāde Pirmsskolas skolotāja Dagdas novads Latgales partija
17 Aivars Belkovskis 1959 Dagdas novada pašvaldība Ceļu meistars Dagdas novads Latgales partija
     
1 Raimonds Nipers 1961 SIA”Māra N” valdes loceklis Dagdas novads Partija Vienoti Latvijai
2 Edmunds Kivko 1964 SIA”Andrupenes kokaudzētava” valdes priekšsēdētājs Dagdas novads Partija Vienoti Latvijai
3 Ruta Daniļeviča 1976 Dagdas novada Jauniešu iniciatīvu centrs metodiķe Dagdas novads Partija Vienoti Latvijai
4 Artūrs Kromāns 1995 Dagdas vidusskola skolnieks Dagdas novads Partija Vienoti Latvijai
5 Vladislavs Višņevskis 1967 Kooperatīvs “Ežezers” valdes loceklis Dagdas novads Partija Vienoti Latvijai
6 Alīna Jeremenoka 1972 Asūnes pamatskola pirmsskolas skolotāja Dagdas novads Partija Vienoti Latvijai
7 Anatolijs Savko 1949 pensionārs pensionārs Dagdas novads Partija Vienoti Latvijai
8 Ivans Dobrovoļskis 1966 Aleksandrovas specinternāt skola vecākais skolotājs Dagdas novads Partija Vienoti Latvijai
9 Aina Zariņa 1957 Ezernieku vidusskola latviešu valodas un literatūras skolotāja Dagdas novads Partija Vienoti Latvijai
10 Anatolijs Sokolovs 1964 Dagadas novada Andrupenes pagasta pārvalde saimniecības daļas vadītājs Dagdas novads Partija Vienoti Latvijai
11 Konstantīns Andžāns 1943 ZS”Jaunozoli” īpašnieks Dagdas novads Partija Vienoti Latvijai
12 Dainis Platacis 1963 Dagdas novada, Andrupenes pagasta pārvalde TN direktors Dagdas novads Partija Vienoti Latvijai
13 Antons Arnicāns 1937 pensionārs pensionārs Dagdas novads Partija Vienoti Latvijai
14 Jeļena Giceviča 1992 Dagdas novadā Bērziņu pagasta pārvalde TN vadītāja Dagdas novads Partija Vienoti Latvijai
15 Inese Marģeviča 1966 Ezernieku pagasta pirmsskolas iestāde direktore Dagdas novads Partija Vienoti Latvijai
16 Kaspars Rutks 1974 pašnodarbināta persona jurists Dagdas novads Partija Vienoti Latvijai
17 Vladislavs Bobovičs 1963 SIA “Līgaiši” mehāniķis Dagdas novads Partija Vienoti Latvijai
18 Aldis Beitāns 1976 P.I.”Pilsētsaimniecība” vadītājs Dagdas novads Partija Vienoti Latvijai
     
1 Viktors Petrovskis 1959 Dagdas novads deputāts Dagdas novads Attīstības partija
2 Andrejs Smirnovs 1971 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Plānošanas un koordinācijas nodaļas vecākais speciālists Dagdas novads Attīstības partija
3 Ruta Ostapko 1961 Latvijas Republikas veselības RLRVLM NMPO Latgales RC Dagdas NMP Dagdas NMP nodaļas vadītāja Dagdas novads Attīstības partija
4 Jānis Pauliņš 1982 Z/S Avoti-7 darba vadītājs Dagdas novads Attīstības partija
5 Ivars Ratke 1962 SIA Tiva īpašnieks Dagdas novads Attīstības partija
6 Vladimirs Kirilovs 1966 SIA Zaļās enerģijas aģentūra operators Dagdas novads Attīstības partija
7 Ināra Viržbicka 1969 VSPC ,,Dagda” vecāka aprūpētāja Dagdas novads Attīstības partija
8 Antons Pauliņš 1959 Z/S Dravnieki īpašnieks Dagdas novads Attīstības partija
9 Jānis Taranda 1984 SIA SL TIMER strādnieks Dagdas novads Attīstības partija
10 Janīna Jermaka 1958 SIA Dilani T pārdevēja Dagdas novads Attīstības partija
11 Juris Ruskulis 1970 SIA Grosauto Latgales reģiona pārstāvis Dagdas novads Attīstības partija
12 Grigorijs Lazebnijs 1975 Dagdas novads Andzeļu pag pašnodarbināts Dagdas novads Attīstības partija
     
1 Raitis Azins 1985 SIA “Rēzeknes celtniecības ražotne Nr.5” Projektu vadītājs Dagdas novads Saskaņas Centrs
2 Aivars Arnicāns 1967 AS “Sadales tīkls” Elektromontieris Dagdas novads Saskaņas Centrs
3 Inese Plesņa 1977 Dagdas novada pašvaldības Asūnes pagasta pārvalde Pārvaldes vadītāja Dagdas novads Saskaņas Centrs
4 Anatolijs Harčenko 1948 Pensionārs Dagdas novads Saskaņas Centrs
5 Oksana Kosarevska 1978 Andzeļu pamatskola Skolotāja Dagdas novads Saskaņas Centrs
6 Einārs Brenčs 1967 Pašnodarbināta persona, biškopis Dagdas novads Saskaņas Centrs
7 Svetlana Orlova 1977 IK “Kalateja” Īpašniece Dagdas novads Saskaņas Centrs
8 Ilmārs Kalpišs 1968 Z/S “Tīrumi” Īpašnieks Dagdas novads Saskaņas Centrs
9 Juris Rutka 1978 Lauku Atbalsta Dienests Vecākais inspektors Dagdas novads Saskaņas Centrs
10 Ineta Gavrilova 1974 SIA “Daugavpils Autobusu Parks” Dagdas filiāle Kasiere – dispečere Dagdas novads Saskaņas Centrs
11 Tatjana Ņukša 1985 Biedrība “In-Taņ-San” Valdes locekle Dagdas novads Saskaņas Centrs
12 Andris Munda 1984 SIA “Daugavpils autobusu parks” Dagdas filiāle Autobusa vadītājs Dagdas novads Saskaņas Centrs
13 Jānis Andrejevs 1950 SIA “Brīvība” Elektriķis Dagdas novads Saskaņas Centrs
14 Artūrs Grišāns 1970 Z/S “ARGO-N” Īpašnieks Dagdas novads Saskaņas Centrs
15 Ļiļa Burova 1960 Z/S “Upeslīči” Īpašniece Dagdas novads Saskaņas Centrs
16 Jāzeps Igaunis 1955 Bezdarbnieks Dagdas novads Saskaņas Centrs
17 Mihails Lukjanskis 1964 Asūnes pamatskola Kurinātājs Dagdas novads Saskaņas Centrs
18 Vija Malinovska 1960 SIA “Dagdas Aptieka” Farmaceite – asistente Dagdas novads Saskaņas Centrs
     
1 Sandra Viškure 1962 Dagdas novada dome domes priekšsēdētāja 2.vietniece Dagdas novads ZZS
2 Viktors Krūmiņš 1972 Z/s “Celiņi” īpašnieks Dagdas novads ZZS
3 Maija Ļevkova 1966 Z/S “Tingala” īpašniece Dagdas novads ZZS
4 Aivars Platacis 1963 KS”Ežezers3″ valdes priekšsēdētājs Dagdas novads ZZS
5 Sanita Karpoviča 1979 Ezernieku pagasta pārvalde sekretāre Dagdas novads ZZS
6 Ilmārs Andžāns 1968 Šķaunes pagasta pārvalde kurinātājs Dagdas novads ZZS
7 Anatols Viškurs 1962 SIA “Brīvība” valdes loceklis Dagdas novads ZZS
8 Žanna Aišpure 1974 Asūnes pamatskola skolotāja Dagdas novads ZZS
9 Jurijs Ļevkovs 1966 Z/S “Bronki” īpašnieks Dagdas novads ZZS
10 Ina Sadovska 1970 IK “Velce” īpašniece Dagdas novads ZZS
11 Oskars Kavuns 1978 Z/S”Skudras” īpašnieks Dagdas novads ZZS
12 Valdis Naglis 1965 LKS “Andrupene” valdes priekšsēdētājs Dagdas novads ZZS
13 Veronika Gekiša 1959 Z/S”Zaļmuiža” pārvaldniece Dagdas novads ZZS
14 Vladislavs Dorofejevs 1988 SIA”Akmeņi VVF” valdes loceklis Dagdas novads ZZS
15 Elita Pontaga 1965 Ķepovas pagasta pārvalde kasiere Dagdas novads ZZS
16 Pēteris Maļinovskis 1960 SIA”Ceļapriedes” šoferis Dagdas novads ZZS
17 Marija Andžāne 1958 VAS” Latvijas pasts” pastniece Dagdas novads ZZS
18 Ivans Jančenko 1973 SIA”Ceļapriedes” pārvaldnieks Dagdas novads ZZS
     
DAUGAVPILS novads            
1 Janīna Jalinska 1958 Daugavpils novada dome Priekšsēdētāja Daugavpils novads Daugavpils novada partija
2 Arvīds Kucins 1958 SIA “LDz ritošā sastāva serviss” Lokomotīvju remonta centrs Direktora vietnieks Daugavpils novads Daugavpils novada partija
3 Roberts Jonāns 1960 z/s “Stārķi” Īpašnieks Daugavpils novads Daugavpils novada partija
4 Jānis Belkovskis 1956 Špoģu vidusskola Direktors Daugavpils novads Daugavpils novada partija
5 Vasilisa Pudovkina 1952 Daugavpils novada dome Pašvaldības īpašuma nodaļas vadītāja Daugavpils novads Daugavpils novada partija
6 Juris Livčāns 1954 Daugavpils novada dome Deputāts Daugavpils novads Daugavpils novada partija
7 Jānis Briška 1992 Višķu pagasta pārvalde Jaunatnes lietu speciālists Daugavpils novads Daugavpils novada partija
8 Ilmārs Lociks 1971 SIA “Beibuks” Valdes loceklis Daugavpils novads Daugavpils novada partija
9 Lūcija Voitkeviča 1967 Silenes pamatskola Direktora vietniece audzināšanas jomā, skolotāja Daugavpils novads Daugavpils novada partija
10 Aivars Rasčevskis 1960 Kalupes pagasta pārvalde Attīstības nodaļas vadītājs Daugavpils novads Daugavpils novada partija
11 Rišards Jermaļonoks 1950 Salienas pagasta pārvalde Pārvaldes vadītājs Daugavpils novads Daugavpils novada partija
12 Aleksandrs Sibircevs 1959 Sventes vidusskola Skolas direktors Daugavpils novads Daugavpils novada partija
13 Inese Bērziņa 1968 Daugavpils novada Kultūras pārvalde Raiņa māja Berķenelē direktore Daugavpils novads Daugavpils novada partija
14 Valērijs Smarguns 1959 Vecsalienas pagasta pārvalde Atbildīgais par ugunsdrošību Daugavpils novads Daugavpils novada partija
15 Inna Dubovska 1970 Demenes pagasta pārvalde Jaunatnes lietu speciālists Daugavpils novads Daugavpils novada partija
16 Andrejs Bruns 1967 Laucesas pagasta pārvalde Laucesas kultūras nama direktors Daugavpils novads Daugavpils novada partija
17 Iveta Guģe 1973 Nīcgales pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” Iestādes vadītāja Daugavpils novads Daugavpils novada partija
18 Jevgeņijs Geveilers 1954 Pārtikas un veterinārais dienests, robežu departaments, kontroles punkts “Silene” Inspektors Daugavpils novads Daugavpils novada partija
19 Aina Pabērza 1968 Vaboles pagasta pārvalde Pārvaldes vadītāja Daugavpils novads Daugavpils novada partija
20 Jānis Kudiņš 1988 Daugavpils Universitāte Mārketinga direktors Daugavpils novads Daugavpils novada partija
     
1 Jānis Kurpnieks 1957 AM izdienas pensionārs Daugavpils novads Mūsu partija
2 Elvīra Trofimova 1956 Dabas aizsardzības biedrība ” PAR MŪSU NĀKOTNI” valdes locekle Daugavpils novads Mūsu partija
3 Romualds Maculevičs 1952 pensionārs Daugavpils novads Mūsu partija
4 Olga Pastejeva 1963 SIA “Baltijas tūrisma serviss” direktore Daugavpils novads Mūsu partija
5 Marina Nesterova 1961 SIA ” Čiekuru doktorāts” valdes loceklis, ģimenes ārsts Daugavpils novads Mūsu partija
6 Jānis Petrovskis 1948 Daugavpils novada Bērnu un jauniešu sporta skola treneris Daugavpils novads Mūsu partija
7 Vladislavs Geikins 1952 Akciju sabiedrība „Tramvaju uzņēmums” spec.transporta autovadītājs Daugavpils novads Mūsu partija
8 Roberts Zeiļa 1960 bezdarbnieks Daugavpils novads Mūsu partija
9 Marina Mislina 1972 SIA “Remaco Travel Agency” Daugavpils filiales direktore Daugavpils novads Mūsu partija
10 Zigmunds Pavlovičs 1952 SIA “BM INDUSTRIAL” Inženierkontrolieris Daugavpils novads Mūsu partija
11 Jurijs Sokolovs 1988 SIA “BM INDUSTRIAL” Tehniskās daļas kontroles izpildvadītājs Daugavpils novads Mūsu partija
12 Viktorija Trofimova 1985 “Accenture Latvia” projektu vadibas asistents Daugavpils novads Mūsu partija
13 Anželika Pilate 1985 SIA „Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmums” kontrolieris Daugavpils novads Mūsu partija
14 Alla Petrovska 1960 Sventes vidusskola skolotāja Daugavpils novads Mūsu partija
15 Viktors Kudrjavskis 1972 Latvijas Vides Ģeoloģijas un Meteoroloģijas Centrs Hidrologs Daugavpils novads Mūsu partija
16 Vitālijs Umbraško 1955 bezdarbnieks Daugavpils novads Mūsu partija
17 Vladislavs Truskovskis 1984 SIA “KURCUMS” autovaditājs Daugavpils novads Mūsu partija
     
1 Janīna Kursīte 1964 SIA Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs ”Daugavpils nodaļa Uzņēmējdarbības konsultants Daugavpils novads Latgales partija
2 Inta Ruskule 1967 Daugavpils pilsētas dome Pilsētplānošanas un būvniecības departamenta vecākā teritorijas plānotāja Daugavpils novads Latgales partija
3 Aleksandrs Studeņņikovs 1968 zemnieku saimniecība Biķernieki-GRAS īpāšnieks Daugavpils novads Latgales partija
4 Ingrīda Avdejeva 1958 Zemnieku saimniecība ”Kalni” direktors -rīkotājs Daugavpils novads Latgales partija
5 Raimonds Rajeckis 1991 Daugavpils novada Ambeļu pagasta pārvalde sporta un jauniešu lietu speciālists Daugavpils novads Latgales partija
6 Solvita Kravale 1967 Pārtikas un Veterinārais dienests Dienvidlatgales pārvalde inspektore Daugavpils novads Latgales partija
7 Linards Onzuls 1969 Pārtikas un Veterinārais Dienvidlatgales pārvalde,kontroles punkts Silene Kontroles punkta priekšnieks Daugavpils novads Latgales partija
8 Alberts Mendriķis 1948 zemnieku saimniecība ”Sēlijas” īpašnieks Daugavpils novads Latgales partija
9 Anatolijs Marhilevičs 1990 students Daugavpils novads Latgales partija
10 Rihards Aliks 1960 Zemnieku saimniecība ”Rīts” īpašnieks Daugavpils novads Latgales partija
11 Vitolds Smiķersts 1947 pensionārs Daugavpils novads Latgales partija
12 Viktors Drozdovskis 1955 zemnieku saimniecība ”Upenes” īpašnieks Daugavpils novads Latgales partija
13 Jeļena Revina 1969 SIA ”Janssen Livestock Latvija” menedžere Daugavpils novads Latgales partija
14 Jeļizaveta Filimonova 1960 Ineses Kudeiko ģimenes ārsta prakse ārsta palīgs Daugavpils novads Latgales partija
15 Viktorija Zvirbule 1981 pašnodarbinātā veterinārārsts Daugavpils novads Latgales partija
16 Lūcija Kuzņecova 1968 Zemnieku saimniecība ”Strazdi-1” īpašniece Daugavpils novads Latgales partija
17 Svetlana Romanova 1975 mājsaimniece Daugavpils novads Latgales partija
18 Ilgonis Skrinda 1965 Daugavpils novada Vaboles pagata pārvalde zemes ierīkotājs Daugavpils novads Latgales partija
19 Inese Zepa 1976 bezdarbniece Daugavpils novads Latgales partija
20 Eduards Romanovs 1976 SIA Krater Valdes loceklis Daugavpils novads Latgales partija
     
1 Juris Bleidelis 1964 Daugavpils novada dome deputāts Daugavpils novads Vienotība
2 Paulis Skromanis 1957 Zemnieku saimniecība “Druvas” īpašnieks Daugavpils novads Vienotība
3 Irēna Baškeviča 1945 Daugavpils Celtnieku profesionālā arodvidusskola skolotāja Daugavpils novads Vienotība
4 Anna Rutčenko 1982 Kinoteātris “Kino D” direktore Daugavpils novads Vienotība
5 Andris Cirsis 1967 A/S “Latvijas Valsts Meži” 5. Nīcgales meža iecirkņa vadītājs Daugavpils novads Vienotība
6 Gaļina Kondratenkova 1959 Maļinovas pagasts veterinārārsts Daugavpils novads Vienotība
7 Nataļja Kolomažņikova 1959 Zemgales vidusskola skolotāja Daugavpils novads Vienotība
8 Vitālijs Semjonovs 1990 pašnodarbināta persona Daugavpils novads Vienotība
9 Modris Blūmentāls 1988 Viduslatgales profesionālā vidusskola skolotājs Daugavpils novads Vienotība
10 Aija Sarkane 1969 audžuģimene Daugavpils novads Vienotība
11 Aleksejs Semjonovs 1948 z/s “Aizsili” īpašnieks Daugavpils novads Vienotība
12 Jeļena Potrjasova 1964 Skrudalienas pamatskola pavāra palīgs Daugavpils novads Vienotība
13 Antons Nitišs 1971 Piemājas saimniecība “Vijolītes” īpašnieks Daugavpils novads Vienotība
14 Jeļena Ribakova 1968 Daugavpils logopēdiskā internātpamatskola – attīstības centrs skolotāja Daugavpils novads Vienotība
15 Lolita Kucina 1979 Piemājas saimniecība “Liepkalni” īpašniece Daugavpils novads Vienotība
16 Silvija Kreiša 1967 SIA “6611” pārdevēja Daugavpils novads Vienotība
17 Staņislavs Baiks 1953 z/s “Latgalīte” īpašnieks Daugavpils novads Vienotība
18 Jeļena Petrjašova 1989 Naujenes pirmsskolas izglītības iestāde “Rūķītis” audzinātāja palīgs Daugavpils novads Vienotība
19 Edgars Svēteņš 1992 SC “Koks” mēbeļu galdnieks Daugavpils novads Vienotība
20 Mārīte Pudāne 1973 Valsts sociālās aprūpes centrs “Latgale” filiāle Kalupe veļas mājas vadītāja Daugavpils novads Vienotība
     
1 Edgars Kucins 1973 Daugavpils novada dome deputāts Daugavpils novads Saskaņas Centrs
2 Aļona Annišineca 1987 Daugavpils novada dome deputāte Daugavpils novads Saskaņas Centrs
3 Valērijs Hrapāns 1966 SIA “Jums S” valdes priekšsēdētājs Daugavpils novads Saskaņas Centrs
4 Jevgeņijs Gridasovs 1971 SIA “Dinaburga Teks” programmētājs Daugavpils novads Saskaņas Centrs
5 Vjačeslavs Moskaļenko 1979 Vecsalienas pagasta pārvalde speciālists zemes jautājumos Daugavpils novads Saskaņas Centrs
6 Daina Amosova 1958 Daugavpils Logopēdiskā internātpamatskola sporta skolotājs Daugavpils novads Saskaņas Centrs
7 Valdis Grebežs 1971 Špoģu Mūzikas un mākslas skola direktora vietnieks, skolotājs Daugavpils novads Saskaņas Centrs
8 Raimonds Užulis 1982 Naujenes pagasta pārvalde zemes ierīcības inženieris Daugavpils novads Saskaņas Centrs
9 Vladislavs Stankevičs 1990 Tabores pagasta pārvalde attīrīšanas iekārtu operators Daugavpils novads Saskaņas Centrs
10 Jevgeņijs Ščedrovs 1994 SIA “Inventa Group” inventarizācijas operators Daugavpils novads Saskaņas Centrs
11 Aleksejs Tarasovs 1969 AS “Latvijas dzelzceļš”, Daugavpils ceļu distance sliežu ceļu brigadieris Daugavpils novads Saskaņas Centrs
12 Ivans Gleba 1983 Pašnodarbināta persona Daugavpils novads Saskaņas Centrs
13 Deniss Sarafaņuks 1985 Daugavpils Saskaņas pamatskola sporta skolotājs Daugavpils novads Saskaņas Centrs
     
1 Viktors Kalāns 1957 SIA “Irinkom” Valdes loceklis Daugavpils novads ZZS
2 Aivars Skrinda 1967 Viduslatgales Profesionālā vidusskola Direktors Daugavpils novads ZZS
3 Juris Ostrovskis 1980 SIA “Producenti.lv” Valdes priekšsēdētājs Daugavpils novads ZZS
4 Anita Miltiņa 1964 SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Daugavpils KB Lopkopības speciāliste Daugavpils novads ZZS
5 Ruta Grustāne 1965 SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Daugavpils KB Lauku attīstības konsultante Daugavpils novads ZZS
6 Mečislavs Vēveris 1937 Pensionārs Daugavpils novads ZZS
7 Guberts Vēvers 1956 Līvānu 1.vidusskola Skolotājs Daugavpils novads ZZS
8 Antons Kurtišs 1960 Z/S “Enkuri” Īpašnieks Daugavpils novads ZZS
9 Igors Sergejevs 1966 SIA “Hansa-flex hidraulika” Mehāniķis Daugavpils novads ZZS
10 Natālija Dvorjaņikova 1969 Bezdarbniece Daugavpils novads ZZS
11 Mihails Lapkovskis 1950 Z/S “Nomale” Īpašnieks Daugavpils novads ZZS
12 Valērijs Kalāns 1984 SIA “Latagropol” Valdes loceklis Daugavpils novads ZZS
13 Irēna Frišberga 1969 VAS “Latvijas pasts” Piegādes operators, pastnieks-autovadītājs Daugavpils novads ZZS
14 Jānis Sietiņš 1963 VAS “Latvijas Pasts” Pastnieks-autovadītājs Daugavpils novads ZZS
15 Līde Vanaga 1942 Pensionāre Daugavpils novads ZZS
16 Zinaīda Afanaseviča 1958 P/S “Lapas” Mājsaimniece Daugavpils novads ZZS
17 Henriks Klaucāns 1950 Pensionārs Daugavpils novads ZZS
     
ILŪKSTES novads            
1 Stefans Rāzna 1951 Ilūkstes novada pašvaldība domes priekšsēdētājs Ilūkstes nov. LZS
2 Andris Bērziņš 1970 Zemnieku saimniecība “Rudlapas” īpašnieks Ilūkstes nov. LZS
3 Guntis Bitenieks 1966 Pašnodarbinātais Ilūkstes nov. LZS
4 Artūrs Bogdanovičs 1958 Ģimenes ārsta prakse ģimenes ārsts Ilūkstes nov. LZS
5 Guntars Cepurītis 1964 Ilūkstes novada pašvaldība autovadītājs Ilūkstes nov. LZS
6 Vilnis Jaunušāns 1963 Subates pamatskola skolotājs Ilūkstes nov. LZS
7 Jānis Krievāns 1958 SIA “LatRosTrans” transporta dienesta vadītājs Ilūkstes nov. LZS
8 Maigurs Krievāns 1968 Zemnieku saimniecība “Auziņas” īpašnieks Ilūkstes nov. LZS
9 Līga Kūliņa 1970 Ilūkstes Sadraudzības vidusskola skolotāja Ilūkstes nov. LZS
10 Vitolds Kveders 1956 Zemnieku saimniecība “Zālītes” īpašnieks Ilūkstes nov. LZS
11 Dainis Millers 1970 Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra vecākais inspektors Ilūkstes nov. LZS
12 Pjotrs Rončs 1955 SIA “ILTA-D” administrācijas konsultants Ilūkstes nov. LZS
13 Imants Rubļevskis 1958 Ilūkstes novada Sporta skola direktors Ilūkstes nov. LZS
14 Ingūna Svarāne 1968 Ilūkstes novada Sociālais dienests vadītāja Ilūkstes nov. LZS
15 Inese Vuškāne 1967 Ilūkstes Sadraudzības vidusskola sākumskolas skolotāja, Ilūkstes nov. LZS
16 Maija Žigajeva 1965 Eglaines pamatskola skolotāja Ilūkstes nov. LZS
17 Vitālijs Žukovskis 1982 Ilūkstes Sadraudzības vidusskola skolotājs, karjeras konsultants Ilūkstes nov. LZS
     
1 Ērika Šaršune 1958 Bebrenes vidusskola Direktore Ilūkstes nov. VL-TB/LNNK
2 Agris Elerts 1967 A/S “Latvijas Valsts Meži” Dienvidlatgales mežsaimniecība 4. Aknīstes meža iecirkņa vadītājs Ilūkstes nov. VL-TB/LNNK
3 Iveta Midere 1973 Ilūkstes 1. vidusskola Skolotāja Ilūkstes nov. VL-TB/LNNK
4 Mārtiņš Bogušs 1982 Z/S “Apīņi” Īpašnieks Ilūkstes nov. VL-TB/LNNK
5 Armands Šaršuns 1982 Ilūkstes novada pašvaldība Sabiedrisko attiecību speciālists Ilūkstes nov. VL-TB/LNNK
6 Aina Kokaine 1972 Ilūkstes 1.vidusskola Lietvedis, arhivārs Ilūkstes nov. VL-TB/LNNK
7 Andrejs Vēvers 1977 Raudas speciālā internātpamatskola bērniem bāreņiem Direktors Ilūkstes nov. VL-TB/LNNK
8 Ilona Jegorova 1960 Bebrenes vidusskola Skolotāja Ilūkstes nov. VL-TB/LNNK
9 Ineta Vasiļevska 1978 Valsts ieņēmumu dienests Galvenais nodokļu inspektors Ilūkstes nov. VL-TB/LNNK
10 Evita Kuļikovska 1990 Bebrenes profesionalā vidusskola Skolotaja Ilūkstes nov. VL-TB/LNNK
     
1 Edvīns Megnis 1966 Ilūkstes Mūzikas un mākslas skola Direktors Ilūkstes nov. Partija Vienoti Latvijai
2 Zinaīda Ķedere 1956 Ilūkstes Sadraudzības vidusskola skolotāja Ilūkstes nov. Partija Vienoti Latvijai
3 Andis Ķīsis 1968 Ilūkstes novada kultūras centrs direktors Ilūkstes nov. Partija Vienoti Latvijai
4 Roberts Žilvinskis 1942 pensionārs Ilūkstes nov. Partija Vienoti Latvijai
5 Vitālijs Kaušelis 1958 SIA “Help” valdes loceklis Ilūkstes nov. Partija Vienoti Latvijai
6 Ilvars Ķīsis 1973 Mikrouzņēmums īpašnieks Ilūkstes nov. Partija Vienoti Latvijai
7 Stanislavs Možeiko 1993 students Ilūkstes nov. Partija Vienoti Latvijai
8 Armands Bitners 1987 SIA “Villas D” pasniedzējs, instruktors Ilūkstes nov. Partija Vienoti Latvijai
9 Baiba Rimša 1985 A/S “Latvenergo” klientu konsultants Ilūkstes nov. Partija Vienoti Latvijai
10 Līga Lapa 1968 Raudas speciālā internātpamatskola bērniem bāreņiem skolotāja, struktūrvienības vadītāja izglītības jomā Ilūkstes nov. Partija Vienoti Latvijai
11 Artūrs Papenoks 1977 bezdarbnieks Ilūkstes nov. Partija Vienoti Latvijai
12 Viktors Kaķeševs 1967 izdienas pensionārs Ilūkstes nov. Partija Vienoti Latvijai
13 Broņislavs Ančevskis 1957 izdienas pensionārs Ilūkstes nov. Partija Vienoti Latvijai
14 Iveta Megne 1969 Ilūkstes 1. vidusskola skolotāja, laborante Ilūkstes nov. Partija Vienoti Latvijai
15 Jolanta Ščerbakova 1975 Ilūkstes Sadraudzības vidusskola skolotāja Ilūkstes nov. Partija Vienoti Latvijai
16 Valda Gičevska 1976 Ceļu satiksmes drošības direkcija kasiere- lietvede Ilūkstes nov. Partija Vienoti Latvijai
     
1 Alberts Zeltiņš 1981 SIA “Elektroservis – projekts” Valdes loceklis Ilūkstes nov. Vienotība
2 Gunita Surgovte 1976 Partija “Vienotība” Ilūkstes nodaļas vadītāja Ilūkstes nov. Vienotība
3 Kristaps Averjanovs 1990 ZS “Salenāji” Vadītājs Ilūkstes nov. Vienotība
4 Ainārs Astičs 1963 Piemājas saimniecības “Akmenāji” Īpašnieks Ilūkstes nov. Vienotība
5 Raitis Romanovskis 1987 SIA „Energobaltika” Elektromontieris Ilūkstes nov. Vienotība
6 Kristaps Stalidzāns 1985 SIA „CCCP” Kravas automobiļa vadītājs Ilūkstes nov. Vienotība
7 Zaiga Upīte 1973 Piemājas saimniecības “Zīles”, “Ignaliņi” Saimniece Ilūkstes nov. Vienotība
8 Jānis Čičinskis 1958 SIA “ORNAMENTS” Santehniķis Ilūkstes nov. Vienotība
9 Regīna Salceviča 1960 Mājsaimniece Ilūkstes nov. Vienotība
10 Ivars Paulovskis 1974 SIA “Konkludents” Valdes loceklis, īpašnieks Ilūkstes nov. Vienotība
11 Daiga Sapa 1976 Ilūkstes mūzikas skola Mūzikas skolotāja Ilūkstes nov. Vienotība
12 Andris Lapeško 1983 SIA “ALM&M” Valdes loceklis Ilūkstes nov. Vienotība
13 Inese Purvinska 1964 Subates pamatskola Direktora vietniece audzināšanas jomā Ilūkstes nov. Vienotība
14 Jānis Skridla 1990 SIA “Seikor” Namdaris Ilūkstes nov. Vienotība
15 Inga Zeltiņa 1982 SIA “Elektroservis – projekts” Galvenā grāmatvede Ilūkstes nov. Vienotība
     
1 Viktors Jasiņavičs 1957 Ilūkstes 1.vidusskola Ekonomikas un mājturības skolotājs Ilūkstes nov. Saskaņas Centrs
2 Irēna Kūliņa 1963 Ilūkstes Sadraudzības vidusskola Skolotāja Ilūkstes nov. Saskaņas Centrs
3 Pēteris Makaveckis 1957 Mājsaimnieks Ilūkstes nov. Saskaņas Centrs
4 Pāvels Butkevičs 1973 SIA “Dunduru pļavas” Valdes loceklis Ilūkstes nov. Saskaņas Centrs
5 Imants Tretjuks 1971 SIA “Latgales guļbūve” Valdes loceklis Ilūkstes nov. Saskaņas Centrs
6 Vitālijs Romanovskis 1978 VAS “Latvijas dzelzceļš” Elektromehāniķis dzelzceļa stacijā “Ilūkste” Ilūkstes nov. Saskaņas Centrs
7 Vasīlijs Orlovs 1964 Tieslietu ministrijas pensionārs Ilūkstes nov. Saskaņas Centrs
8 Maruta Ancāne 1986 Daugavpils pilsētas domes Pilsētplānošanas un būvniecības departaments Būvinspektora palīgs Ilūkstes nov. Saskaņas Centrs
9 Viktors Lapeško 1957 ZS “Līdumi” Īpašnieks Ilūkstes nov. Saskaņas Centrs
10 Vasilina Petrova 1966 bezdarbniece Ilūkstes nov. Saskaņas Centrs
11 Gaļina Vitkovska 1952 Raudas Pamatinternātskola Skolotāja Ilūkstes nov. Saskaņas Centrs
12 Arvīds Kostjuks 1963 Iekšlietu ministrijas pensionārs Ilūkstes nov. Saskaņas Centrs
13 Edgars Petrovskis 1989 A/S “Drogas” Pārdevējs-konsultants Ilūkstes nov. Saskaņas Centrs
14 Zita Gereiša 1962 Pašnodarbināta persona Ilūkstes nov. Saskaņas Centrs
15 Jevgeņijs Kuzminovs 1963 Iekšlietu ministrijas pensionārs Ilūkstes nov. Saskaņas Centrs
16 Ineta Sidorova 1973 Eglaines Pamatskola Pirmsskolas pedagoga palīgs Ilūkstes nov. Saskaņas Centrs
17 Voldemārs Rutkovskis 1941 Pensionārs Ilūkstes nov. Saskaņas Centrs
     
KĀRSAVAS novads            
1 Juris Vorkalis 1989 Kārsavas novada pašvaldība Jaunatnes lietu speciālists Kārsavas novads Reformu partija
2 Jānis Ļubka 1988 SIA “Ametrs” Mērnieka palīgs Kārsavas novads Reformu partija
3 Inga Bernāne 1985 Kārsavas novada pašvaldība Kārsavas novada tūrisma informācijas konsultante Kārsavas novads Reformu partija
4 Justīne Poļnija 1990 Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centrs Lauku attīstības konsultante Kārsavas novads Reformu partija
5 Indars Staņislavskis 1988 VAS „Valsts nekustamie īpašumi” RKP „Grebņeva” pārvaldnieks Kārsavas novads Reformu partija
6 Toms Vorkalis 1987 SIA Lattelecom Grupas Vadītājs Kārsavas novads Reformu partija
7 Pēteris Orinskis 1988 Biedrība “Kārsavas novada jauniešu centrs “Pūga”” Valdes loceklis Kārsavas novads Reformu partija
8 Raivis Rumaks 1989 SIA „Latvian Green Food” Valdes loceklis Kārsavas novads Reformu partija
9 Laura Lipska 1991 AS 4finance Klientu apkalpošanas speciāliste Kārsavas novads Reformu partija
10 Jānis Krivtežs 1987 SIA „TEIRS” Valdes loceklis Kārsavas novads Reformu partija
11 Jānis Linužs 1987 z/s “Zelta sala” Autovadītājs Kārsavas novads Reformu partija
12 Andris Šicāns 1989 z/s “Albertēni” Īpašnieks Kārsavas novads Reformu partija
13 Ditmārs Kašs 1992 Students Kārsavas novads Reformu partija
14 Normunds Noviks 1984 z/s “Margrietiņas” Īpašnieks Kārsavas novads Reformu partija
15 Ingrīda Reinika 1988 Malnavas koledža Skolotāja, dārzniece Kārsavas novads Reformu partija
     
1 Pēteris Laganovskis 1952 Kārsavas novada pašvaldība domes priekšsēdētājas vietnieks Kārsavas novads Latgales partija
2 Edgars Puksts 1962 Kārsavas vidusskola direktors Kārsavas novads Latgales partija
3 Ernests Rinkevičs 1959 Kārsavas novada pašvaldība darba aizsardzības un ugunsdrošības speciālists Kārsavas novads Latgales partija
4 Anatolijs Posredņikovs 1961 Kārsavas novada pašvaldība Goliševas pagasta pārvaldes vadītājs Kārsavas novads Latgales partija
5 Silvija Jaudzema 1956 SIA “Kārsavas slimnīca” ārste-neiroloģe Kārsavas novads Latgales partija
6 Aivita Jegorova 1966 Kārsavas novada pašvaldība bāriņtiesas locekle Kārsavas novads Latgales partija
7 Kārlis Poikāns 1961 Mērdzenes pamatskola augstspiediena katlu operators Kārsavas novads Latgales partija
8 Andris Kaupužs 1993 Malnavas koledžas students Kārsavas novads Latgales partija
9 Zofija Ritiņa 1943 Kārsavas novada pensionāru apvienība valdes priekšsēdētāja Kārsavas novads Latgales partija
10 Jānis Stafeckis 1956 Zemnieku saimniecība “Niedres” īpašnieks Kārsavas novads Latgales partija
11 Antons Skangals 1963 SIA “Jēkabpils piens” autovadītājs Kārsavas novads Latgales partija
12 Jeļena Pontaga 1978 pašnodarbināta Kārsavas novads Latgales partija
13 Inga Lipska 1973 Mērdzenes pamatsskola pirmsskolas skolotāja Kārsavas novads Latgales partija
14 Māris Geidāns 1962 Salnavas pamatskola matemātikas un fizikas skolotājs Kārsavas novads Latgales partija
15 Dace Rancāne 1975 Kārsavas novada pašvaldība Mežvidu pagasta sociālais darbinieks Kārsavas novads Latgales partija
16 Jānis Kirovainis 1960 darba meklētājs Kārsavas novads Latgales partija
17 Reinholds Jacenko 1968 darba meklētājs Kārsavas novads Latgales partija
18 Tatjana Jegorova 1993 Malnavas koledžas studente Kārsavas novads Latgales partija
     
1 Ligita Maģiča 1981 SIA “BUTS” Rēzeknes filiāles vadītāja Kārsavas novads Partija Vienoti Latvijai
2 Anatolijs Anisimovs 1959 Akciju sabiedrība “Sadales tīkls” Austrumu reģiona ekspluatācijas daļas Ludzas nodaļas meistars Kārsavas novads Partija Vienoti Latvijai
3 Vitālijs Peļņa 1982 SIA “Marum akmens apstrāde” ražošanas direktors Kārsavas novads Partija Vienoti Latvijai
4 Ivars Kļaviņš 1963 PVD sanitārā robežinspekcija fitosanitārās jomas sektora vadītājs Kārsavas novads Partija Vienoti Latvijai
5 Vita Kuzmane 1984 SIA “Auseklis” menedžeris Kārsavas novads Partija Vienoti Latvijai
6 Ainārs Dobrovoļskis 1973 SIA “Korsova serviss” valdes loceklis Kārsavas novads Partija Vienoti Latvijai
7 Inga Nalivaiko 1973 Kārsavas novada pašvaldība grāmatvedis Salnavas pagasta pārvaldē Kārsavas novads Partija Vienoti Latvijai
8 Jāzeps Ludboržs 1960 SIA “Alfa-R” apsargs Kārsavas novads Partija Vienoti Latvijai
9 Arvīds Jurāns 1972 SIA “JARVIS” valdes loceklis Kārsavas novads Partija Vienoti Latvijai
10 Aina Jurdža 1958 Kārsavas vidusskola sākumskolas skolotājs Kārsavas novads Partija Vienoti Latvijai
11 Aigars Opincāns 1986 SIA “Olympic Casino Latvia” ierakstu iekārtu operators Kārsavas novads Partija Vienoti Latvijai
12 Ligita Žukovska 1979 SIA “Sākums A” pārdevēja Kārsavas novads Partija Vienoti Latvijai
13 Juris Dembrovskis 1963 darba meklētājs Kārsavas novads Partija Vienoti Latvijai
14 Tamāra Bluse 1956 LR VM Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests Latgales reģionālā centra Kārsavas NMP ārsta palīgs Kārsavas novads Partija Vienoti Latvijai
15 Edgars Pavlovičs 1994 Malnavas koledžas students Kārsavas novads Partija Vienoti Latvijai
16 Jolanta Baranovska 1993 Malnavas koledžas students Kārsavas novads Partija Vienoti Latvijai
     
1 Ināra Silicka 1961 Kārsavas novada pašvaldība domes priekšsēdētāja Kārsavas novads Vienotība, ZZS
2 Ināra Nagle 1972 SIA “CPA” valdes locekle Kārsavas novads Vienotība, ZZS
3 Viktors Indričāns 1955 Malnavas koledža direktora vietnieks studiju un pētniecības darbā Kārsavas novads Vienotība, ZZS
4 Euģēnijs Upenieks 1963 Valsts Meža dienests virsmežzinis Kārsavas novads Vienotība, ZZS
5 Tālis Mūrnieks 1963 Kārsavas novada pašvaldība inženierkomunikāciju un tehnikas uzturēšanas speciālists Kārsavas novads Vienotība, ZZS
6 Inese Nagle 1968 Kārsavas novada pašvaldība attīstības nodaļas vadītāja Kārsavas novads Vienotība, ZZS
7 Jeļena Truhanova 1971 Ludzas pirmsskolas izglītības ietāde “Rūķītis” sporta skolotāja Kārsavas novads Vienotība, ZZS
8 Oskars Petinens 1969 Zemnieku saimniecība “Debessvītoli” īpašnieks Kārsavas novads Vienotība, ZZS
9 Andris Ļubka 1963 Zemnieku saimniecība “Lūsēni” īpašnieks Kārsavas novads Vienotība, ZZS
10 Helēna Linuža 1966 SIA “Kārsavas slimnīca” medmāsa Kārsavas novads Vienotība, ZZS
11 Aivars Ruskulis 1975 Malnavas koledža lektors Kārsavas novads Vienotība, ZZS
12 Jānis Skrebinskis 1965 Zemnieku saimniecība “Vārpa” īpašnieks Kārsavas novads Vienotība, ZZS
13 Inta Rancāne 1964 NVA Ludzas filiāle nodarbinātības aģents Kārsavas novads Vienotība, ZZS
14 Laimonis Naglis 1968 izdienas pensionārs Kārsavas novads Vienotība, ZZS
15 Solvita Dzērkale 1988 Kārsavas novada pašvaldība jaunatnes lietu speciālists Kārsavas novads Vienotība, ZZS
16 Ineta Čoiča 1971 Salnavas pamatskola pirmsskolas skolotāja Kārsavas novads Vienotība, ZZS
17 Arvīds Urtāns 1940 Kārsavas novada pašvaldība deputāts Kārsavas novads Vienotība, ZZS
18 Iveta Jegorova 1969 Salnavas pamatskola sākumskolas skolotāja Kārsavas novads Vienotība, ZZS
     
1 Juris Poikāns 1949 Zemnieku saimniecība “Signija” konsultants Kārsavas novads Saskaņas Centrs
2 Andrejs Ivanovs 1959 SIA “Kārsavas namsaimnieks” valdes loceklis Kārsavas novads Saskaņas Centrs
3 Modris Karpovs 1971 Kārsavas vidusskola skolotājs Kārsavas novads Saskaņas Centrs
4 Aivars Lipskis 1968 Kārsavas novada pašvaldība saimniecības daļas vadītājs Kārsavas novads Saskaņas Centrs
5 Juris Ločmelis 1970 Zemnieku saimniecība “Zelta sala” pārvaldnieks Kārsavas novads Saskaņas Centrs
6 Andrejs Krišāns 1957 Zemnieku saimniecība “Pakalni” īpašnieks Kārsavas novads Saskaņas Centrs
7 Pjotrs Žukovs 1986 Malnavas koledža pasniedzējs Kārsavas novads Saskaņas Centrs
8 Vairis Poikāns 1974 Zemnieku saimniecība “Liepas” īpašnieks Kārsavas novads Saskaņas Centrs
9 Ināra Mieze 1965 Zemnieku saimniecība “Eglaine” līdzīpašniece Kārsavas novads Saskaņas Centrs
10 Dainis Poikāns 1977 Mūzikas un Mākslas skola pasniedzējs Kārsavas novads Saskaņas Centrs
11 Silvija Sorokina 1954 “Silvijas Sorokinas” mikrouzņēmums īpašniece Kārsavas novads Saskaņas Centrs
12 Agris Cimermanis 1971 Zemnieku saimniecība “Laimītes” līdzīpašnieks Kārsavas novads Saskaņas Centrs
13 Mihails Oļipovs 1971 Ludzas novada sporta skola treneris Kārsavas novads Saskaņas Centrs
14 Modrīte Lele 1978 Salnavas pamatskola lietvede Kārsavas novads Saskaņas Centrs
15 Ēriks Brencis 1968 Zemnieku saimniecība “Gravas” īpašnieks Kārsavas novads Saskaņas Centrs
16 Oļegs Baikovs 1968 Zemnieku saimniecība “Bērziņi” meistars Kārsavas novads Saskaņas Centrs
17 Raimonds Gabrāns 1954 Kārsavas novada pašvaldība apsaimniekojamās teritorijas pārzinis Kārsavas novads Saskaņas Centrs
18 Igors Pčelovs 1977 Zemnieku saimniecība “Ziblaine” īpašnieks Kārsavas novads Saskaņas Centrs
     
KRĀSLAVAS novads            
1 Ivars Stivriņš 1980 SIA IVIKS direktors Krāslavas novads Latgales partija
2 Valdis Viļums 1972 Dagdas novada dome Būvvaldes vadītājs Krāslavas novads Latgales partija
3 Vjačeslavs Aprups 1961 SIA “Krāslavas slimnīca” Ķirurģiskās nodaļas vadītājs Krāslavas novads Latgales partija
4 Egils Muskars 1963 Lauku atbalsta dienests KUD vecākais inspektors Krāslavas novads Latgales partija
5 Gunārs Svarinskis 1966 Indras pagasta pārvalde Komunālās saimniecības vadītājs Krāslavas novads Latgales partija
6 Alfrēds Savickis 1979 SIA Stivuls mehāniķis Krāslavas novads Latgales partija
7 Jeļena Vorošilova 1973 Krāslavas novada PII “Pīlādzītis” Vadītājas vietniece izglītības jomā Krāslavas novads Latgales partija
8 Andris Rukmans 1980 Krāslavas novada dome Projektu realizācijas speciālists Krāslavas novads Latgales partija
9 Uldis Stivriņš 1967 SIA Stivuls Valdes loceklis Krāslavas novads Latgales partija
10 Andris Jakovelis 1981 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Krāslavas brigādes Krāslavas daļa Vada komandieris Krāslavas novads Latgales partija
11 Zigmunds Paškevičs 1949 pensionārs Krāslavas novads Latgales partija
12 Valentīna Kokina 1941 pensionāts Krāslavas novads Latgales partija
13 Valdis Pauliņš 1964 Krāslavas mākslas skola Direktors Krāslavas novads Latgales partija
     
1 Raimonds Kalvišs 1980 SIA ” Big telecom” valdes priekšsēdētājs Krāslavas novads Saskaņas Centrs
2 Aleksandrs Kļimovs 1956 Krāslavas Varavīksnes vidusskola darba aizsardzības speciālists Krāslavas novads Saskaņas Centrs
3 Viktorija Vengreviča 1950 SIA “Krāslava D” Valdes priekšsēdētāja Krāslavas novads Saskaņas Centrs
4 Valentīna Bārtule 1957 Indras pagasta padome Lauksaimniecības attīstības speciālists Krāslavas novads Saskaņas Centrs
5 Valērijs Križanovskis 1955 SIA “Tandems K” Valdes loceklis Krāslavas novads Saskaņas Centrs
6 Jevēnijs Suharevskis 1956 Krāslavas bērnu sociālās rehabilitācijas centrs “Mūsmājas” saimniecības pārzinis Krāslavas novads Saskaņas Centrs
7 Veronika Dzalbe 1955 SIA ” Nemo “ meistare Krāslavas novads Saskaņas Centrs
8 Aivars Krūmiņš 1967 Krāslavas novada Robežnieku pagasta pārvalde Darba aizsardzības speciālists, datorspeciālists Krāslavas novads Saskaņas Centrs
9 Ņina Kovaļevska 1959 Z/S “Ņina” vadītāja palīgs Krāslavas novads Saskaņas Centrs
10 Vladimirs Voitjuls 1953 Iekšlietu ministrijas Valsts policijas apvienība apsardze Latgales starprajonu nodaļa 2.iecirkņa vecākais inspektors Krāslavas novads Saskaņas Centrs
11 Inga Caune 1971 SIA ” NEMO” tehnologs Krāslavas novads Saskaņas Centrs
12 Aleksandrs Pereligins 1955 SIA ” Krāslavas nami “ tehniķis Krāslavas novads Saskaņas Centrs
13 Edita Medziņa 1990 Students Daugavpils Universitātē, Izglītības un vadības fakultāte, prof.maģ. programma “Karjeras konsultants un jaunatnes lietu speciālists” Krāslavas novads Saskaņas Centrs
14 Ainārs Galasko 1990 Pašnodarbināta persona Krāslavas novads Saskaņas Centrs
15 Sergejs Jančevskis 1976 IK ” Jančevskis “ direktors Krāslavas novads Saskaņas Centrs
16 Daina Strupiša 1965 Krāslavas Varavīksnes vidusskola sākumskolas skolotāja Krāslavas novads Saskaņas Centrs
17 Sergejs Dmitrijevs 1964 piemājas saimniecība ” Labvēļi “ īpašnieks Krāslavas novads Saskaņas Centrs
     
1 Gunārs Upenieks 1964 Krāslavas novada dome priekšsēdētājs Krāslavas novads ZZS
2 Aleksandrs Jevtušoks 1952 SIA Krāslavas slimnīca valdes loceklis, galvenais ārsts Krāslavas novads ZZS
3 Viktors Moisejs 1959 SIA NEMO valdes priekšsēdētājs Krāslavas novads ZZS
4 Ēvalds Cauņa 1958 Krāslavas novada pašvaldības aģentūra “Labiekārtošana K” direktors Krāslavas novads ZZS
5 Artis Konošonoks 1984 pašnodarbinātā persona Krāslavas novads ZZS
6 Jāzeps Dobkevičs 1950 Krāslavas novada dome kultūras metodiķis Krāslavas novads ZZS
7 Vitālijs Aišpurs 1955 AS “Sadales tīkls” Krāslavas nodaļas vadītājs Krāslavas novads ZZS
8 Antons Ļaksa 1965 Krāslavas novada Kombuļu pagasta pārvalde DA un CA speciālists, atbildīgais par elektrosaimniecību Krāslavas novads ZZS
9 Jānis Geiba 1956 Krāslavas novada dome izpilddirektors Krāslavas novads ZZS
10 Svetlana Kozlovska 1983 Krāslavas novada Piedrujas pagasta pārvalde sekretāre-lietvede Krāslavas novads ZZS
11 Andris Uzuls 1957 Krāslavas novada dome Sociālo un veselības aizsardzības lietu komitejas priekšsēdētājs Krāslavas novads ZZS
12 Juris Saksons 1970 Krāslavas novada pašvaldības iestāde “Sociālais dienests” sociālais darbinieks Krāslavas novads ZZS
13 Francis Zalbovičs 1963 zemnieku saimniecība “Vaiculevas” īpašnieks Krāslavas novads ZZS
14 Viktorija Lene 1961 Krāslavas novada dome speciālists-koordinators Krāslavas novads ZZS
15 Vera Bīriņa 1964 Krāslavas novada Robežnieku pagasta pārvalde plānotāja Krāslavas novads ZZS
16 Ēriks Zaikovskis 1969 Krāslavas Varavīksnes vidusskola sākumklašu skolotājs, kristīgās mācības skolotājs Krāslavas novads ZZS
17 Jānis Tukāns 1963 Krāslavas Valsts ģimnāzija direktors Krāslavas novads ZZS
18 Julianna Moisejenkova 1986 Krāslavas novada dome jauniešu koordinatore Krāslavas novads ZZS
     
LĪVĀNU novads            
1 Normunds Liepnieks 1976 AS “Citadele banka” Klientu apkalpošanas centrs Līvāni Klientu apkalpošanas centra “Līvāni” vadītājs Līvānu novads Reformu partija
2 Valdis Labinskis 1957 Labinska Žanna – ģimenes ārsta, neirologa, algologa un akupunktūras ārsta prakse Lietvedis Līvānu novads Reformu partija
3 Marika Kirillova 1972 Daugavpils Univeritāte Profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programma “Tiesību zinātne” (juriskonsults) Studente Līvānu novads Reformu partija
4 Rita Lazdiņa-Stafecka 1979 Biedrība “Termoss” Valdes loceklis Līvānu novads Reformu partija
5 Jevgenijs Grigorjevs 1972 SIA Rust veikals BETA Noliktavas pārzinis Līvānu novads Reformu partija
6 Līga Klauža 1989 Z/s “Neļķes-92” Saimniecības pārvaldniece Līvānu novads Reformu partija
7 Oskars Bērziņš 1992 Līvānu novada dome Līvānu novada Kultūras centra jauniešu teātra režisors Līvānu novads Reformu partija
8 Anastasija Laizāne 1991 Dienviddānijas universitāte Bakalaura studijas sociālajās zinībās, Eiropas studijas Līvānu novads Reformu partija
9 Andris Pakers 1965 Līvānu 1. vidusskola Vēstures skolotājs Līvānu novads Reformu partija
10 Arnis Zalāns 1964 AS Sadales tīkls Remontu un cetniecības dienesta austrumu reģiona vadītājs Līvānu novads Reformu partija
11 Māris Aizpuris 1984 SIA Sunshine.lv Valdes priekšsēdētājs Līvānu novads Reformu partija
12 Biruta Mazure 1955 Līvānu Bērnu un jauniešu centrs Skolotāja Līvānu novads Reformu partija
13 Tekla Alekse 1945 Latvijas Sarkanā Krusta Jēkabpils komitejas Līvānu novada nodaļa Līvānu novada nodaļas brīvprātīgā darbiniece Līvānu novads Reformu partija
14 Everita Silicka 1981 SIA “RNS-D” Degvielas mazumtirdzniecības vadītāja Līvānu novads Reformu partija
15 Eduards Gavars 1989 SIA Z-Light Tehniskās kontroles, marķēšanas un pakošanas departmenta vadītājs Līvānu novads Reformu partija
     
1 Normunds Brukmanis 1980 SIA “Līvānu dzīvokļu un komunālā saimniecība” Valdes priekšsēdētāja palīgs Līvānu novads Vienotība
2 Māris Lejiņš 1989 SIA “Asond” Maiņas vadītājs Līvānu novads Vienotība
3 Arnolds Jeļisejevs 1954 Pensionārs Līvānu novads Vienotība
4 Gundars Kucenčeirs 1978 Rožupes pamatskola Direktors Līvānu novads Vienotība
5 Viktors Kūka 1952 Līvānu novada dome Domes deputāts Līvānu novads Vienotība
6 Valija Vaivode 1960 Biedrība “Preiļu rajona partnerība” Administratīvā vadītāja Līvānu novads Vienotība
7 Roberts Daugulis 1985 SIA “Daugulis & Partneri” Projektu vadītājs Līvānu novads Vienotība
8 Mārīte Vucenlazdāne 1983 IK “Dati M” Īpašniece Līvānu novads Vienotība
9 Nauris Bērziņš 1968 VAS “Latvijas Pasts” Pastnieks-automobīļa vadītājs Līvānu novads Vienotība
10 Andrejs Bondarevs 1977 “BTA insurance company” SE Klientu darījuma centra vadītājs Līvānu novads Vienotība
11 Ainis Veigurs 1987 SIA “Z-light” Montētājs-brigadieris Līvānu novads Vienotība
12 Jānis Grandāns 1956 Zs “Zaļā Birzs” Īpašnieks Līvānu novads Vienotība
13 Ziedonis Borovskis 1979 IK “Ziedonis 04” Īpašnieks Līvānu novads Vienotība
14 Ginta Vucina 1966 Jersikas pamatskola Skolotāja Līvānu novads Vienotība
15 Lūcija Gaiduka 1958 Zirgu stallis “Kumeļsēta” Īpašniece Līvānu novads Vienotība
     
1 Juris Kirillovs 1969 Līvānu novada dome Deputāts Līvānu novads Saskaņas Centrs
2 Jevģenija Reinbaha 1946 “REF” SIA Valdes locekle Līvānu novads Saskaņas Centrs
3 Ašots Mamikonjans 1950 Līvānu novada dome Deputāts Līvānu novads Saskaņas Centrs
4 Arkādijs Skutels 1967 “KRĀCE 2001” SIA Valdes loceklis Līvānu novads Saskaņas Centrs
5 Jeļena Mniško 1965 “Saltums 2” SIA Grāmatvede Līvānu novads Saskaņas Centrs
6 Lidija Znotiņa 1950 Līvānu dzīvokļu un komunālā saimniecība Notekūdeņu attīrīšanas iekārtu iecirkņa vadītāja Līvānu novads Saskaņas Centrs
7 Anatolijs Sproge 1970 “ADUGS” SIA Ražošanas vadītājs Līvānu novads Saskaņas Centrs
8 Sergejs Kručiņins 1970 Pašnodarbinātais Līvānu novads Saskaņas Centrs
9 Valērijs Jefremovs 1961 “DORADO&CO” SIA Direktors Līvānu novads Saskaņas Centrs
10 Gaļina Krjukova 1955 “ADUGS” SIA Ceha meistars Līvānu novads Saskaņas Centrs
11 Modris Sprukulis 1968 “Grāmatu tirdzniecība”SIA Valdes loceklis Līvānu novads Saskaņas Centrs
12 Jevgeņijs Paškevičs 1953 Pensionārs Līvānu novads Saskaņas Centrs
13 Aigars Klaužs 1980 “LETS REAL ESTATE”SIA Valdes priekšsēdētājs Līvānu novads Saskaņas Centrs
     
1 Andris Vaivods 1960 Līvānu novada dome Līvānu novada domes priekšsēdētājs Līvānu novads ZZS
2 Ināra Kalvāne 1957 AS “GE Money bank” Līvānu filiāles direktore Līvānu novads ZZS
3 Ļevs Troškovs 1952 SIA “Līvānu slimnīca” Ķirurgs. Aprūpes nodaļas vadītājs Līvānu novads ZZS
4 Pēteris Romanovskis 1967 SIA “Līvānu kūdras fabrika” Valdes priekšsēdētājs Līvānu novads ZZS
5 Gunta Ozoliņa 1979 Līvānu novada dome Plānošanas un attīstības daļas vadītāja Līvānu novads ZZS
6 Aija Usāne 1956 Līvānu novada dome Līvānu novada domes priekšsēdētāja vietniece, Līvānu novada Izglītības pārvaldes vadītāja Līvānu novads ZZS
7 Jānis Magdaļenoks 1965 SIA “Minox” Valdes loceklis Līvānu novads ZZS
8 Māris Grigalis 1962 Sutru pamatskola Direktors Līvānu novads ZZS
9 Aivars Smelcers 1959 Līvānu novada dome Turku pagasta pārvaldes vadītājs Līvānu novads ZZS
10 Inese Jaunušāne 1961 Jersikas pamatskola Direktore un skolotāja Līvānu novads ZZS
11 Ruta Klibiķe 1959 Līvānu novada dome Rudzātu pagasta pārvaldes vadītāja Līvānu novads ZZS
12 Mārīte Vilcāne 1960 Līvānu novada dome Līvānu novada domes deputāte. Līvānu novada pašvaldības sporta organizatore Līvānu novads ZZS
13 Klavdija Daukšte 1963 Līvānu 2.vidusskola Direktore Līvānu novads ZZS
14 Jūlijs Stikuts 1941 Līvānu lauku kapelas “Jūlijs” Vadītājs Līvānu novads ZZS
15 Ēriks Salcevičs 1962 SIA “Sencis” Valdes priekšsēdētājs Līvānu novads ZZS
16 Valdis Anspaks 1951 Latgales reģiona Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) Līvānu apakšstacija NPM ārsta palīgs Līvānu novads ZZS
17 Anna Kārkle 1962 Līvānu 1.vidusskola Skolotāja Līvānu novads ZZS
18 Ramiss Aļijevs 1979 SIA “Rudzāts” Valdes loceklis Līvānu novads ZZS
     
LUDZAS novads            
1 Valentīna Lazovska 1957 Pušmucovas pagasta zemnieku saimniecība “Jaunapsītes L” konsultants Ludzas novads Reformu partija
2 Gunārs Rubins 1967 PVD Austrumzemgales pārvalde vadītāja vietnieks, valsts vecākais veterinārais inspektors Ludzas novads Reformu partija
3 Inta Bindre 1977 Gulbenes novada dome juriste Ludzas novads Reformu partija
4 Lija Kairova 1958 SIA “Artūriņš” valdes locekle Ludzas novads Reformu partija
5 Jānis Barkāns 1961 Izdienas pensija Ludzas novads Reformu partija
6 Anatolijs Jurkjāns 1956 Bezdarbnieks Ludzas novads Reformu partija
7 Jānis Zbitkovskis 1978 SIA “EJA Z” valdes loceklis Ludzas novads Reformu partija
8 Larisa Gudkova 1968 SIA “Ariols” grāmatvede Ludzas novads Reformu partija
9 Aleksandrs Šabanovs 1983 Rēzeknes pilsētas domes Pašvaldības policijas pārvalde dežūrnodaļas patruļdaļas kārtībnieks Ludzas novads Reformu partija
10 Igors Dudarevs 1969 AAS “Balta” filiāle “Rēzeknes nodaļa” Filiāles vadītājs Ludzas novads Reformu partija
11 Edgars Tereško 1963 Nodarbinātības valsts aģentūras Ludzas filiāle Filiāles vadītājs Ludzas novads Reformu partija
12 Māris Trukšāns 1985 SIA “Ludzas apsaimniekotājs” Autovadītājs Ludzas novads Reformu partija
13 Edgars Maslovskis 1991 Bezdarbnieks Ludzas novads Reformu partija
14 Pēteris Putāns 1962 SIA “Cirmas bekons” Prokūrists Ludzas novads Reformu partija
15 Ivars Novožilovs 1971 Rekrutēšanas un Jaunsardzes centrs 2.novada nodaļas jaunsargu instruktors Ludzas novads Reformu partija
16 Taisija Bartuseviča 1966 Piemājas saimniecība Ludzas novads Reformu partija
17 Jānis Eriņš 1980 Pušmucovas pagasta zemnieku saimniecība “Jaunapsītes L” Īpašnieks Ludzas novads Reformu partija
     
1 Alīna Gendele 1959 Ludzas novada dome priekšsēdētāja Ludzas novads Latgales partija
2 Aivars Meikšāns 1976 Ludzas novada pašvaldība Attīstības un nekustāmā īpašuma nodaļas vadītājs Ludzas novads Latgales partija
3 Lolita Greitāne 1964 Ludzas mūzikas pamatskola direktore Ludzas novads Latgales partija
4 Andrejs Andrejevs 1980 SIA A3 PROJEKTS valdes priekšsēdētājs Ludzas novads Latgales partija
5 Svetlana Rjutkinena 1965 Svetlana Rjutkinena, ģimenes ārsta prakse ģimenes ārste Ludzas novads Latgales partija
6 Jānis Ivulāns 1971 SIA “Vels” darbnīcas vadītājs Ludzas novads Latgales partija
7 Regīna Vorobjova 1960 Ņukšu pagasta pārvalde ārsta palīgs (feldšere) Ludzas novads Latgales partija
8 Eleonora Obrumāne 1956 Ludzas novada Bērnu jauniešu centrs direktore Ludzas novads Latgales partija
9 Līga Kondrāte 1966 Ludzas novada Tūrisma informācijas centrs vadītāja Ludzas novads Latgales partija
10 Oļegs Bobrovskis 1971 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Ludzas daļa nodaļas komandieris Ludzas novads Latgales partija
11 Juris Soldāns 1969 A/s “Ludzas mežrūpniecības saimniecība” valdes loceklis Ludzas novads Latgales partija
12 Antoņina Sjakste 1959 Ludzas novada pašvaldības Isnaudas pagasts pārvaldes vadītāja Ludzas novads Latgales partija
13 Inese Romanova 1969 Ludzas novada Pildas pamatskola direktore Ludzas novads Latgales partija
14 Ivars Vanags 1976 SIA “Ariols” vecākais saiņošanas operators Ludzas novads Latgales partija
15 Aivars Gleizds 1965 Latvijas Republikas Iekšlietu ministrijas Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Ludzas nodaļa vadītājs Ludzas novads Latgales partija
16 Anna Leščinska 1973 Nodarbinātības Valsts aģentūras Ludzas filiāle koordinējošais eksperts Ludzas novads Latgales partija
17 Valentīna Kiščenko 1951 Ludzas novada Rundēnu pagasta bibliotēka vadītāja Ludzas novads Latgales partija
18 Dagnis Tihovskis 1993 Alberta koledža students Ludzas novads Latgales partija
     
1 Vladimirs Pedāns 1935 pensionārs Ludzas novads Par dzimto valodu
2 Vadims Pomerancevs 1984 Pareizticīgo baznīcu restaurators Ludzas novads Par dzimto valodu
3 Staņislavs Rudovičs 1958 SIA “Ludzas ATU” šoferis Ludzas novads Par dzimto valodu
4 Dainis Narnickis 1984 students Ludzas novads Par dzimto valodu
5 Aleksandrs Devjatņikovs 1955 SIA “Airs” nekustāmā īpašuma aģents Ludzas novads Par dzimto valodu
6 Grigorijs Kosņikovskis 1988 Ludzas Tirdzniecības centrs apkalpojošais personāls Ludzas novads Par dzimto valodu
7 Valdis Latišenko 1980 brīvmākslinieks Ludzas novads Par dzimto valodu
     
1 Jevgenija Kušča 1962 Ludzas novada dome deputāte Ludzas novads Saskaņas Centrs
2 Voldemārs Dibaņins 1954 Ludzas novada dome deputāts Ludzas novads Saskaņas Centrs
3 Igors Lapšovs 1970 Ģimenes ārsta prakse ģimenes ārsts Ludzas novads Saskaņas Centrs
4 Olga Petrova 1979 Ludzas novada dome deputāte Ludzas novads Saskaņas Centrs
5 Sergejs Bogdanovs 1949 pensionārs Ludzas novads Saskaņas Centrs
6 Jānis Romancāns 1973 SIA “Austrumu Kravu Termināls” valdes priekšsēdētājs Ludzas novads Saskaņas Centrs
7 Igors Jermakovs 1954 Pārtikas un veterinārais dienests Ziemeļlatgales pārvalde inspektors Ludzas novads Saskaņas Centrs
8 Zinaīda Buliga 1953 Ludzas 2.vidusskola direktore Ludzas novads Saskaņas Centrs
9 Ārija Ždanoviča 1963 “Inter Continental Hostels Group” menedžeris Ludzas novads Saskaņas Centrs
10 Elīna Vaišļa 1970 Istras vidusskola skolotāja Ludzas novads Saskaņas Centrs
11 Arnis Pudans 1976 SIA “Ludzas laukceltnieks” valdes priekšsēdētājs Ludzas novads Saskaņas Centrs
12 Pjotrs Pavlovskis 1962 Istras pagasta pārvaldes Pirmsskolas izglītības iestāde operators Ludzas novads Saskaņas Centrs
13 Ināra Mežale 1973 SIA “Lucia” administratore Ludzas novads Saskaņas Centrs
14 Stass Astaševs 1980 Ludzas novada “Bērnu un jauniešu centrs” skolotājs Ludzas novads Saskaņas Centrs
15 Liāna Igovena 1969 Nirzas pamatskola lietvede Ludzas novads Saskaņas Centrs
16 Sergejs Kņazevs 1982 AS “Ludzas mežrūpniecības saimniecība” autovadītājs Ludzas novads Saskaņas Centrs
17 Albīna Bokiša 1954 bezdarbniece Ludzas novads Saskaņas Centrs
18 Aleksandrs Silovs 1973 SIA “B-PEAT” palīgstrādnieks Ludzas novads Saskaņas Centrs
     
1 Edgars Mekšs 1975 Ludzas novada pašvaldība Domes priekšsēdētāja vietnieks Ludzas novads ZZS
2 Juris Atstupens 1958 SIA “Ludzas rajona slimnīca” valdes loceklis Ludzas novads ZZS
3 Arturs Isakovičs 1968 Ludzas novada pašvaldība inženierkomunikāciju speciālists Ludzas novads ZZS
4 Ilona Cibuļska 1975 SIA “Austrumlatgales atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība” juriskonsults Ludzas novads ZZS
5 Dzidra Dukšta 1956 Ludzas pilsētas ģimnāzija direktore Ludzas novads ZZS
6 Arnolds Jakupāns 1973 SIA “Vels” valdes loceklis Ludzas novads ZZS
7 Olita Baklāne 1968 Pildas pamatskola skolotāja Ludzas novads ZZS
8 Modris Keišs 1965 SIA “Ludzas ATU” mehānikas inženieris Ludzas novads ZZS
9 Juris Kovšels 1971 SIA “Ludzas apsaimniekotājs” siltumapgādes iecirkņa vadītājs Ludzas novads ZZS
10 Andris Valeinis 1980 Briģu pagasta pārvalde vadītājs Ludzas novads ZZS
11 Skaidrīte Sandalāne 1980 SIA “Ludzas rajona slimnīca” ambulatorās daļas vadītāja Ludzas novads ZZS
12 Sandra Vorkale 1973 J.Soikāna Ludzas mākslas skola direktors Ludzas novads ZZS
13 Andris Kozačkovs 1973 IK “ANKO LAUKI” īpašnieks Ludzas novads ZZS
14 Evelīna Oščenkova 1995 Ludzas pilsētas ģimnāzija skolnieks Ludzas novads ZZS
15 Raimonds Čakšs 1985 Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra vecākais inspektors Ludzas novads ZZS
16 Kaspars Lisovskis 1986 Istras vidusskola sporta skolotājs Ludzas novads ZZS
17 Normunds Kulakovs 1966 Zemeszardzes 32. Kājinieku bataljons Kājinieku rotas komandiera vietnieks kā ārrindas zemessargs Ludzas novads ZZS
18 Einārs Timoškāns 1970 Ludzas novada pašvaldība juriskonsults Ludzas novads ZZS
     
PREIĻU novads            
1 Jānis Anspoks 1953 SIA “Preiļu slimnīca” Valdes priekšsēdētājs Preiļu novads Mūsu partija
2 Raimonds Rubins 1973 zs “Dižozols” Īpašnieks Preiļu novads Mūsu partija
3 Dzintra Šmukste 1953 Preiļu novada Izglītības pārvalde Skolu speciālists Preiļu novads Mūsu partija
4 Anna Dzidra Bernāne 1960 Preiļu 1. pamatskola Direktora vietnieks izglītības jautājumos Preiļu novads Mūsu partija
5 Māris Matisāns 1974 AS “Latvijas valsts meži” Meža infrastruktūras speciālists Preiļu novads Mūsu partija
6 Vija Daukšte 1973 Preiļu 2. vidusskola Skolotāja Preiļu novads Mūsu partija
7 Edgars Kozuļ-Kažs 1959 ERGO Insurance SE Latvijas filiāle Galvenais speciālists Preiļu novads Mūsu partija
8 Edgars Livzāns 1983 SEB banka, Preiļu filiāle Privātpersonu darījumu vadītājs Preiļu novads Mūsu partija
9 Nikolajs Bogdanovs 1953 SIA “Preiļu slimnīca” Ķirurgs Preiļu novads Mūsu partija
     
1 Jāzeps Šņepsts 1960 a/s “Preiļu siers” Valdes priekšsēdētājs Preiļu novads Reformu partija
2 Juris Vucāns 1986 SIA “JV Pro” Uzņēmuma vadītājs Preiļu novads Reformu partija
3 Elita Mainule 1963 Pelēču pamatskola Apkopēja Preiļu novads Reformu partija
4 Zinaida Vilcāne 1947 Pensionāre Pensionāre Preiļu novads Reformu partija
5 Ainis Noviks 1966 Vīngliemežu audzētava, tūrisma objekts “Ošu mājas” vadītājs Preiļu novads Reformu partija
6 Jānis Ondzuls 1970 Preiļu 1.Pamatskola sporta skolotājs Preiļu novads Reformu partija
7 Valērijs Haritonovs 1975 A/S “Preiļu siers” Ražošanas inženieris Preiļu novads Reformu partija
8 Vitālijs Livmanis 1965 Zemnieku saimniecība “Jāņumājas” īpašnieks Preiļu novads Reformu partija
9 Georgijs Ivanovs 1960 SIA “HLG” valdes loceklis Preiļu novads Reformu partija
10 Juris Urtāns 1955 SIA “Lāzers” Ārsts – ginekologs Preiļu novads Reformu partija
11 Baiba Kaļva 1980 Mājsaimniece Mājsaimniece Preiļu novads Reformu partija
12 Māris Bekešs 1981 SIA “Shoker” projektu vadītājs Preiļu novads Reformu partija
13 Jāzeps Zalāns 1943 Pensionārs Pensionārs Preiļu novads Reformu partija
14 Ilmārs Verze 1962 A?S “Preiļu siers” Piena produktu pulvera ražotnes vadītājs Preiļu novads Reformu partija
15 Egils Stikāns 1975 SIA “Preiļu celtnieks” komercdirektors Preiļu novads Reformu partija
     
1 Aigars Zīmelis 1972 SIA ”AV NAMI” valdes loceklis Preiļu novads Apvienība Iedzīvotāji
2 Vilhelmīne Jakimova 1957 Preiļu Galvenā bibliotēka Bērnu literatūras nodaļas vadītāja Preiļu novads Apvienība Iedzīvotāji
3 Kristīne Stašulāne 1971 Valsts meža dienests Dienvidlatgales virsmežniecības Preiļu birojs vecākais referents Preiļu novads Apvienība Iedzīvotāji
4 Igors Kuzmins 1960 bezdarbnieks Preiļu novads Apvienība Iedzīvotāji
5 Vaira Vucāne 1949 Latvijas Bērnu fonds viceprezidente Preiļu novads Apvienība Iedzīvotāji
6 Jeļena Mihailova 1966 SIA ”M&M Co” valdes locekle Preiļu novads Apvienība Iedzīvotāji
7 Artūrs Cišs 1956 Jēkabpils autobusu parks, Preiļu filiāle autobusa vadītājs Preiļu novads Apvienība Iedzīvotāji
8 Jāzeps Podskočijs 1942 pensionārs Preiļu novads Apvienība Iedzīvotāji
9 Lāsma Pastare 1979 Mājsaimniece Preiļu novads Apvienība Iedzīvotāji
10 Jānis Klibais 1983 Z/S ”Kalēji” īpašnieks Preiļu novads Apvienība Iedzīvotāji
11 Vilmārs Vilcāns 1971 VUGD LRB Preiļu daļa ugunsdzēsējs glābējs Preiļu novads Apvienība Iedzīvotāji
12 Kristīne Ruča 1981 SIA “Celmeņi ASK” valdes locekle Preiļu novads Apvienība Iedzīvotāji
13 Edgars Soldāns 1976 A/S ”Sadales tīkls” Ekspluatācijas Daļas vadītājs Preiļu novads Apvienība Iedzīvotāji
14 Ārijs Vucāns 1964 SIA”ARKA Preiļi” valdes priekšsēdētājs Preiļu novads Apvienība Iedzīvotāji
15 Ingars Šņepsts 1975 SIA ”KONTAKTS-PREIĻI” valdes loceklis Preiļu novads Apvienība Iedzīvotāji
     
1 Aldis Adamovičs 1970 Preiļu novada dome Priekšsēdētājs Preiļu novads Latgales partija, ZZS, VL-TB/LNNK
2 Ligita Pauniņa 1959 Preiļu Valsts ģimnāzija Direktore Preiļu novads Latgales partija, ZZS, VL-TB/LNNK
3 Valentīna Liniņa 1949 Salas pamatskola direktore Preiļu novads Latgales partija, ZZS, VL-TB/LNNK
4 Juris Kovaļevskis 1961 Preiļu novada dome izpilddirektora vietnieks Preiļu novads Latgales partija, ZZS, VL-TB/LNNK
5 Juris Erts 1970 Preiļu Valsts ģimnāzija Direktora vietnieks informātikas jautājumos, skolotājs Preiļu novads Latgales partija, ZZS, VL-TB/LNNK
6 Alberts Vucāns 1949 Preiļu mūzikas un mākslas skola direktors Preiļu novads Latgales partija, ZZS, VL-TB/LNNK
7 Inta Ziemele 1962 Zs „Dižarāji” grāmatvede Preiļu novads Latgales partija, ZZS, VL-TB/LNNK
8 Ineta Liepniece 1965 Preiļu novada dome konsultants (bizness, inovācijas) Preiļu novads Latgales partija, ZZS, VL-TB/LNNK
9 Nora Šņepste 1960 Preiļu 1.pamatskola direktore, vēstures un sociālo zinību skolotāja Preiļu novads Latgales partija, ZZS, VL-TB/LNNK
10 Zenta Igolniece 1948 SIA “Preiļu saimnieks” Komunālās nodaļas vadītāja Preiļu novads Latgales partija, ZZS, VL-TB/LNNK
11 Veronika Silvija Bogotā 1953 Priekuļu pamatskola skolotāja Preiļu novads Latgales partija, ZZS, VL-TB/LNNK
12 Vitolds Luriņš 1964 SIA ”M.T.Z.-Serviss” Struktūrvienības vadītājs Preiļu novads Latgales partija, ZZS, VL-TB/LNNK
13 Aivars Kjarkužs 1964 AS SEB banka Klientu darījumu vadītājs Preiļu novads Latgales partija, ZZS, VL-TB/LNNK
14 Irēna Timošenko 1934 Preiļu novada Pensionāru biedrība valdes priekšsēdētāja Preiļu novads Latgales partija, ZZS, VL-TB/LNNK
15 Aleksandrs Čerņavskis 1984 Amatnieks Preiļu novads Latgales partija, ZZS, VL-TB/LNNK
16 Aija Caune 1959 Preiļu novada bērnu un jauniešu centrs Direktore Preiļu novads Latgales partija, ZZS, VL-TB/LNNK
17 Alberts Buks 1944 ZS “Avotu ozoli” īpašnieks Preiļu novads Latgales partija, ZZS, VL-TB/LNNK
18 Vitālijs Plivda 1964 Preiļu novada dome deputāts Preiļu novads Latgales partija, ZZS, VL-TB/LNNK
     
1 Lauris Pastars 1981 Preiļu novada dome Sociālais darbinieks Preiļu novads LSDSP
2 Maruta Plivda 1970 SIA Latgales Finanšu Konsultācijas Valdes priekšēdētāja Preiļu novads LSDSP
3 Daina Pliča 1954 Līvānu slimnīca Ķirurgs Preiļu novads LSDSP
4 Irēna Rancāne 1975 SIA Preiļu Saimnieks Jurista palīgs Preiļu novads LSDSP
5 Juris Želvis 1980 Dienvidlatgales reģionālā lauksaimniecības pārvalde Lauksaimniecības un lauku attīstības daļa Vecākais referents Preiļu novads LSDSP
6 Imants Zariņš 1973 SIA Zariņu medus Valdes loceklis Preiļu novads LSDSP
7 Igors Kolosovs 1960 VAS LVRTC Preiļu NRRS Radio un elektronikas tehniķis Preiļu novads LSDSP
8 Donats Valainis 1960 ZS Lielezeriņi Īpašnieks Preiļu novads LSDSP
9 Gunta Katkeviča 1971 Mācību centrs “Austrumvidzeme” Pasniedzēja Preiļu novads LSDSP
10 Arturs Čodars 1979 Preiļu sociālais dienests Saimniecības daļas vadītājs Preiļu novads LSDSP
11 Modris Ķemzāns 1974 ZS Purvapuķes Īpašnieks Preiļu novads LSDSP
12 Ināra Prudāne 1967 Preiļu novada invalīdu biedrība Biroja administratore Preiļu novads LSDSP
13 Pēteris Kočkers 1955 SIA Ludzenieki Mehāniķis Preiļu novads LSDSP
14 Anna Brūvere 1945 Pensionāre Preiļu novads LSDSP
15 Andrejs Ivanovs 1983 VAS CSDD Jēkabpils nodaļa Eksaminācijas inspektors Preiļu novads LSDSP
     
1 Romāns Petrovs 1966 Preiļu novada BJSS direktors Preiļu novads Latvijas Zaļā partija
2 Andrejs Zagorskis 1964 Preiļu novada izglītības pārvalde Izglītības pārvaldes vadītājs Preiļu novads Latvijas Zaļā partija
3 Igors Derjagins 1964 Rēzeknes novada pašvaldība sporta specialists Preiļu novads Latvijas Zaļā partija
4 Skaidrīte Ūzuliņa 1971 Dravnieku pamatskolas skolotāja Preiļu novads Latvijas Zaļā partija
5 Irina Šelkovaja 1964 Vaduslatgales profesionālā vidusskola svešvalodu skolotāja Preiļu novads Latvijas Zaļā partija
6 Pēteris Romanovs 1945 Moskvinas vecticībnieku draudze padomes priekšsēdētājs Preiļu novads Latvijas Zaļā partija
7 Ilze Rožinska 1967 PVĢ mūzikas skolotāja Preiļu novads Latvijas Zaļā partija
8 Ināra Štagere 1967 Pelēču pamatskola matemātikas skolotāja Preiļu novads Latvijas Zaļā partija
9 Arturs Vilcāns 1956 SIA JATA , veikals ĀĶIS pārvaldnieks Preiļu novads Latvijas Zaļā partija
10 Aleksejs Medvedevs 1973 Latvijas autoceļu uzturētājs autovadītajs Preiļu novads Latvijas Zaļā partija
11 Marija Jegorova 1960 BJC skolotaja Preiļu novads Latvijas Zaļā partija
12 Aleksandra Masļakova 1962 Riebiņu vidusskola matemātikas un fizikas skolotāja Preiļu novads Latvijas Zaļā partija
     
1 Ēvalds Vilcāns 1956 Preiļu pilsētas dzīvokļu īpašnieku kooperatīvā sabiedrība “Liesma” Valdes priekšsēdētājs Preiļu novads Saskaņas Centrs
2 Oļegs Hļebņikovs 1953 Preiļu 2.vidusskola Skolas direktors Preiļu novads Saskaņas Centrs
3 Dmitrijs Ivanovs 1967 V.Fjodorova SIA “Planēta” Veikala vadītājs Preiļu novads Saskaņas Centrs
4 Edgars Vilcāns 1990 Neatliekamā medicīniskā dienesta Latgales reģionālais centrs Ārsta palīgs Preiļu novads Saskaņas Centrs
5 Jānis Bogdanovs 1952 Preiļu novada dome Deputāts Preiļu novads Saskaņas Centrs
6 Līvija Gerasimova 1961 Izdienas pensionāre Preiļu novads Saskaņas Centrs
7 Sofija Indāne 1948 Mājsaimniece Preiļu novads Saskaņas Centrs
8 Jegors Mickevičs 1979 SIA “Nams P” Celtnieks Preiļu novads Saskaņas Centrs
9 Anita Skutele 1962 SIA “Baltic Doors Systems” Preiļu biroja vadītāja Preiļu novads Saskaņas Centrs
10 Vladimirs Haritonovs 1951 SIA “Preiļu saimnieks” Siltuma apgādes un ūdens kanalizācijas nodaļas vadītājs Preiļu novads Saskaņas Centrs
11 Marija Onufrijeva 1954 Preiļu 2.vidusskola skolotāja Preiļu novads Saskaņas Centrs
12 Jevģenijs Stepanovs 1950 Preiļu novada dome Tehniskais speciālists Preiļu novads Saskaņas Centrs
13 Kaspars Pīzelis 1986 SIA “Business Projects Development” Valdes loceklis Preiļu novads Saskaņas Centrs
14 Aleksejs Sapegins 1955 Džudo sporta klubs “Jaunība LV “ Valdes priekšsēdētājs Preiļu novads Saskaņas Centrs
15 Aleksandra Sproģe 1955 Bezdarbniece Preiļu novads Saskaņas Centrs
16 Inna Limane 1966 Mājsaimniece Preiļu novads Saskaņas Centrs
17 Vitālijs Zarjanskis 1955 SIA “RNS-D” Operators Preiļu novads