Sociālo reformu biedrība

21/08/2011

Šlesera Reformu partija LPP/LC

Filed under: Partiju priekšvēlēšanu programmas — socialasreformas @ 12:38

priekšvēlēšanu programma
2011.gada 17.septembra 11.Saeimas vēlēšanas

 

Profesionāļu partijas programma

Stipras ģimenes, kristīgās vērtības, darba vietas un ekonomiskā izaugsme ir Latvijas pastāvēšanas pamats!
Mēs Latvijai piedāvājam profesionāļu valdību. Latvijai jācīnās par vietu globālajā ekonomikā. Nav laika eksperimentiem! Mums nepieciešami valstsvīri, kuri prot ne tikai griezt budžetu, bet arī to vairot un palielināt valsts ieņēmumus. Pelnīt, nevis tikai taupīt.
Mēs piedāvājam mazu un efektīvu profesionāļu valdību, kura spēs ātri pieņemt Latvijai svarīgus lēmumus!

Ministru prezidents Ainārs Šlesers
Veiks radikālas reformas valsts pārvaldē. Padarīs Latviju par izcilāko mazo ekonomiku Eiropā. Uzņēmējdarbībai un darba vietu radīšanai tiks nodrošināts augstākā līmeņa atbalsts. Sekmīga uzņēmējdarbība būs Latvijas tautsaimniecības mugurkauls. Efektīvi izmantosim Eiropas strukturālos fondus, kā galveno mērķi nosakot investīcijas Latvijas tautsaimniecībā. Krasi mazināsim birokrātiju fondu apgūšanai. Aktīvi iekarosim ārvalstu tirgus. Privātā un publiskā partnerība kļūs par svarīgu investīciju piesaistes mehānismu. Premjers būs galvenais Latvijas tautsaimniecības virzītājs!

Ārlietu ministrs Jānis Jurkāns
Mūsu ārpolitika būs ekonomiska. Latvijas intereses būs pirmajā vietā. Ārlietu dienests strikti pārstāvēs Latvijas ekonomiskās intereses un palīdzēs Latvijai gan pelnīt naudu, gan arī iekarot un nostiprināt Latvijas pozīcijas globālajā tirgū. Vēstniecības kļūs par svarīgu investīciju piesaistes instrumentu Latvijas tautsaimniecībā un mūsu uzņēmēju interešu aizstāvjiem ārvalstīs. Latvijai ir unikāla iespēja kļūt par Eiropas Savienības jauno Singapūru. Izmantojot šādu ekonomisko modeli, Latvijai jākļūst par biznesa centru starp Austrumiem un Rietumiem, Ziemeļiem un Dienvidiem!

Finanšu un ekonomikas ministrs Andris Bērziņš
Samazinās nodokļus, lai tos būtu ieinteresēti maksāt visi. Trīs gadu laikā samazināsim iedzīvotāju ienākuma nodokli līdz 20 procentiem. Tādā veidā mazināsim ēnu ekonomiku un palielināsim ieņēmumus, algas un pensijas. Taupīsim, taču ekonomikas izaugsmei un investīcijām tautsaimniecībā naudu nežēlosim. Ekonomiskā izaugsme ir jaunas darbavietas. Darbs ir labklājība ikvienam. Apvienotā finanšu un ekonomikas ministrija no represīvas, uz sodiem orientētas iestādes kļūs par efektīvu un uzņēmējdarbību atbalstošu ministriju!

Satiksmes ministrs Vitālijs Aizbalts
Atjaunosim likvidēto autoceļu fondu un novirzīsim 80 procentus no degvielas akcīzes nodokļa ceļu uzturēšanai un atjaunošanai. Investējot Latvijas ostu un dzelzceļa infrastruktūrā, padarīsim Latviju par attīstītu un bagātu tranzīta valsti. Lidostā „Rīga” uzbūvēsim jaunu pasažieru terminālu, otro skrejceļu un padarīsim lidostu par lielāko lidojumu centru Ziemeļeiropā!

Labklājības ministrs Ainars Baštiks
Atgriezīs likvidētās “Māmiņu algas”. Latvijā būs pensijas, nevis „nabagu” pabalsti! Baštika princips: “Līdz pensijai tu uzturi valsti. Pēc tam valsts uztur tevi.” Tradicionāla un stipra ģimene ir valsts pamats un nākotnes garantija. Jo vairāk ģimenē bērnu, jo mazāki nodokļi! Ģimenes – paēdušas, drošībā un siltumā!

Aizsardzības un iekšlietu ministrs Dainis Turlais
Traģēdija Norvēģijā pierāda: iekšējā un ārējā drošība vairs nav atdalāmi jēdzieni. Apvienotā Iekšlietu un aizsardzības ministrija daudz efektīvāk rūpēsies par Latvijas cilvēku drošību. Ievērojot Latvijas intereses, būsim uzticami partneri saviem sabiedrotajiem

Izglītības un kultūras ministre Eiženija Aldermane
Izglītība, kultūra, zinātne un sports – viena no galvenajām Latvijas eksporta precēm. Kvalitatīva izglītība no pirmsskolas līdz augstskolai; profesionālās izglītības programma ciešā saistībā ar valsts attīstības plānu; kultūrvēstures zināšanas, kultūras objektu popularizēšana, valsts valodas kultūra. Esam par visu Latvijas tautību un ticību iedzīvotāju savstarpējo tuvināšanos ar mērķi – mēs par Latviju.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre Rita Strode
Mazāk valdības, vairāk pašvaldības. Pusi uzņēmumu ienākumu nodokļa novirzīsim pašvaldībām. Atjaunosim sakrālā tūrisma programmu. Latvijas novadiem jābūt ekonomiski stipriem!

Tieslietu ministrs Juris Radzēvičs
Ātra un efektīva tiesu sistēma. Ikvienam saprātīgā laikā būs iespēja rast taisnību tiesā. Stiprināsim korupcijas apkarošanu bez tiesībsargājošo institūciju politizēšanas!

Veselības ministrs Jānis Zaržeckis
Savu klīniku spējis izveidot pasaules līmenī, sakārtos arī visu valsts veselības aprūpi. Veselības aprūpe būs kvalitatīva un visiem pieejama, kā arī kļūs par eksportspējīgu pakalpojumu!

Mēs ticam Latvijai un sev!

3 komentāri »

 1. […] Šlesera Reformu partija LPP/LC […]

  Atbalsojums no Visu 13 partiju priekšvēlēšanu programmas « Sociālo reformu biedrība — 21/08/2011 @ 12:50 | Atbildēt

 2. Vai tad vienreiz nepietiks reformēties???????????
  Varbūt, ka beidzot varētu sākt stabilizēiest? ???????????????????

  Komentārs no daiga — 23/08/2011 @ 18:46 | Atbildēt

 3. Valstvīri ?? Kur tad sievas ?? Kādā bedrē šie vīri tautu noveduši ? Kristīgas vērtības ? Ko tas nozīmē ? Pēc darbiem = neiecietība , apmelnošana , naids pret citu domājošu , izzagt valsti , sacerēt schēmas kuras nāk par labu galvenokārt ”savējiem”, pat šofera dēliem utt. utt. Vai šie ir tie ”profesionālie valsts vīri” ?

  Komentārs no vija — 12/09/2011 @ 14:19 | Atbildēt


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: